Sterke punten
- HDSP (High Sound Performance), voorkomt echo's en storende geluiden,
- Antwoordapparaat 55 minuten
- Eco-Dect: verminderde stroomverbruik en emissies, evenals het bereik, bij activering
- Kleurenscherm 5 regels
- Batterijstatus
- Gemiste oproepen weergegeven
- Groottoetsenbord
- Audio Boost
- Toetsenbordvergrendeling
- Compatibel met hoortoestellen
Wat zijn de kenmerken van de Gigaset E550A Duo ?
Eigenschappen
| Aantal telefoons | 2 handset |
|---|---|
| Maximum aantal telefoons (als optie) | 4 |
| Houder op afstand | Ja |
| Scherm | Backlight kleur |
| Map | 200 contacten |
| Antwoordapparaat | Ja |
| Handsfree | Ja |
| Trilfunctie | Nee |
| Conferentie met 3 personen (1 extern en 2 intern) | Ja |
| Oproepenlijst | Ja |
| Terugbellen-lijst (BIS) | Laatste 10 gekozen nummers |
| Weergave van het nummer en de naam. | Ja |
| Bluetooth | Nee |
| Hoofdtelefooningang | Nee |
| Bescherming individuele werknemer (BIW) | Nee |
| Bereik | Max. 50 m binnen en max. 300 m buiten |
| Te verbinden op | Analoge lijn (FT, ADSL-box) |
| Batterijen | 2 x AAA NiMH |
| Gewicht (telefoon) | 136 g |
| Gecombineerde afmetingen | 168 mm x 55 mm x 30,5 mm |
| Basisafmetingen | 45 mm x 165 mm x 122 mm |
| Technologie | ECO-DECT |
| Verenigbaar Microsoft Teams SIP gateway | Neen |
| Fabrieksgarantie | 1 jaar |
Inhoud
- Gigaset E550A (handset + DECT-basis antwoordapparaat + oplader)
- Gigaset E550H (extra handset)
Omschrijving van de Gigaset E550A Duo
Gigaset E550A Duo (E550 + E550H)
Versie met antwoordapparaat van de draadloze DECT GAP-telefoon Gigaset E550, uitgerust met HDSP-technologie (High Definition Sound Performance), ontwikkeld om comfortabele gesprekken te garanderen, storende geluiden en echo te verminderen, hier in een pakket met een extra E550H-handset.
Deze telefoons van Gigaset voldoen aan de moderne eisen en bieden een geslaagde balans tussen design, prestaties en duurzaamheid. Ontworpen in Duitsland, zijn ze ergonomisch met grote toetsen en een 5-regelig kleurenscherm voor een duidelijke en direct leesbare weergave, evenals een intuïtieve navigatie.
Dankzij de Eco-DECT-modus van Gigaset kunt u het stroomverbruik en de emissies van uw Gigaset E550A-telefoon naar wens beheersen, waardoor de emissies worden verminderd wanneer de afstand tot het basisstation binnenshuis niet meer dan 20 meter bedraagt, maar ook tijdens de stand-by van de handset op het basisstation.
Belangrijkste kenmerken van het Gigaset E550 Duo-pakket:
2 handsets
Eco-DECT
HDSP-geluid (echo-onderdrukking)
Antwoordapparaat van 55 minuten geïntegreerd in de basis van de E550A
Kleurenscherm
Toetsenbord met grote toetsen
Design
4 directe toegangstoetsen
Visuele oproepindicator
Muurmontage mogelijk