Sterke punten
- Extra handset voor Gigaset-telefoon
- Tot 6 CL660HX-handsets per basisstation
- Groot kleurenscherm
- 2,5 mm jack headsetaansluiting
- Handsfree-functie HD Voice
- Telefoonboek met 400 contacten
- SMS-functie
- Hoge geluidskwaliteit
- 14 uur gesprekstijd
Best verkopende bundels
Wat zijn de kenmerken van de Gigaset CL660HX ?
Eigenschappen
| Voordelen van het model | extra Gigaset-handset |
|---|---|
| Aantal telefoons | 1 handset |
| Design van het toestel | DECT handset met basis |
| Aantal toestellen | 1 toestel |
| Maximum aantal telefoons (als optie) | 6 |
| Houder op afstand | Ja |
| Scherm | Backlight kleur |
| Functie VIP (specifieke beltoon per contact) | Ja |
| Antwoordapparaat | Nee |
| Op afstand te beluisteren antwoordapparaat | Nee |
| Opname telefoongesprek | Nee |
| Handsfree | Ja |
| Trilfunctie | Nee |
| Toezicht op ruimtes | Nee |
| Conferentie met 3 personen (1 extern en 2 intern) | Ja |
| Oproepenlijst | Ja |
| Terugbellen-lijst (BIS) | Ja |
| Weergave van het nummer en de naam. | Ja |
| Sms | Ja |
| Beltonen | 20 beltonen |
| Agenda | Ja |
| Bluetooth | Nee |
| Hoofdtelefooningang | Ja |
| Bescherming individuele werknemer (BIW) | Nee |
| PABX-compatibiliteit | Ja |
| Bereik | Max. 50 m binnen en max. 300 m buiten |
| Batterijduur in gesprek | 14 uur |
| Batterijduur in stand-by | 300 uur |
| Compatibel met versterker (als optie) | Ja |
| Te verbinden op | Wifi |
| Gewicht (telefoon) | 116 g |
| Gecombineerde afmetingen | 157 x 52 x 21 mm (H x L x B) |
| Technologie | ECO-DECT |
| Fabrieksgarantie | 2 jaar |
Inhoud
- Gigaset CL660HX handset
- Oplaadstation
- Batterij
- Voeding
- Handleiding
Omschrijving van de Gigaset CL660HX
Draadloze telefoon Gigaset CL660HX
De Gigaset CL660HX is een extra handset die werkt met alle telefoons en alle Gigaset DECT-bases.
De Gigaset CL660HX telefoon is uitgerust met een groot kleurenscherm met een intuïtief pictogrammenu en biedt een ongeëvenaarde geluidskwaliteit.
Het biedt tal van functies zoals een telefoonboek voor 400 contacten, de SMS-functie of babyfoon, evenals een oproeplogboek en blokkering van anonieme oproepen.
Ten slotte biedt de Gigaset CL660HX een micro-USB-aansluiting om hem op een pc aan te sluiten en een 2,5 mm jack-aansluiting om hem op een headset aan te sluiten voor handsfree bellen.
De extra handset Gigaset CL660HX is de perfecte aanvulling op uw Gigaset-telefoon. Met de mogelijkheid om tot 6 CL660HX-handsets op één basis aan te sluiten, kunt u uw telefoonsysteem door het hele huis uitbreiden.
Het grote kleurenscherm biedt uitstekende leesbaarheid en vergemakkelijkt de navigatie door de menu's. Bovendien kunt u dankzij de 2,5 mm headset-aansluiting een headset gebruiken voor privé en praktische gesprekken. De HD Voice handsfree-functie zorgt voor een uitzonderlijke geluidskwaliteit, waardoor heldere en moeiteloze gesprekken mogelijk zijn. Met een telefoonboek dat tot 400 contacten kan bevatten, heeft u eenvoudig toegang tot al uw belangrijke nummers.
Met de SMS-functie kunt u rechtstreeks vanaf de handset tekstberichten verzenden en ontvangen. Ten slotte kunt u met een gesprekstijd van 14 uur genieten van lange gesprekken zonder u zorgen te maken over de batterij. De Gigaset CL660HX garandeert een hoogwaardige en praktische telefoonervaring.


Kenmerken van de draadloze telefoon Gigaset CL660HX:
- Extra Gigaset-handset
- Handsfree-functie
- Telefoonboek voor 400 contacten
- Groot kleurenscherm
- 2,5 mm headset-aansluiting
- HD voice-geluid
- SMS-functie
- Gesprekstijd van 14 uur en stand-bytijd van 280 uur
- Bereik van 50 meter binnenshuis en 300 meter buitenshuis
- Oproeplogboek
- ECO DECT-technologie
- Naam- en nummerweergave