LeverkostenVanaf €4,99
Sterke punten
- 5 in 1: ruisonderdrukking, omgevingsmodus, intercom, Bluetooth, FM
- Ruisonderdrukking met passieve ruisreductie van 34 dB
- Omgevingsmodus: Hoor de buitenwereld zonder je headset af te nemen
- Beste microfoonkwaliteit op de markt
- Mesh Intercom: Onbeperkt aantal gelijktijdige verbindingen
- Maximale bereik tussen 2 intercom headsets: 1,1 km in open ruimte
- Maximale bereik tussen meerdere intercom headsets: 4,4 km
- Mogelijkheid om gespreksgroepen te scheiden (9 kanalen)
- Koppeling met smartphone via Bluetooth (muziek, oproepen)
- 9 uur gesprekstijd in Mesh-modus
Best verkopende bundels
Set van 8 ruisonderdrukkende intercoms, omgevingsmodus (Hear through), SNR van 34 dB, onbeperkt aantal verbindingen
€3.527,92
€4.268,80
Normale prijs
€ 3.993,28
€4.831,84
Set van 9 ruisonderdrukkende intercoms, omgevingsmodus (Hear through), SNR van 34 dB, onbeperkt aantal verbindingen
€3.957,84
€4.789,08
Normale prijs
€ 4.492,44
€5.435,82
Wat zijn de kenmerken van de Set van 7 Sena Cast - Mesh ?
Eigenschappen
| Geïntegreerde intercom | Ja |
|---|---|
| Aantal oortjes | 2 noise-cancelling oortjes |
| Communicatiemodus | Allemaal ontvangers en sprekers |
| Bundle kit intercom | Parck met 7 intercoms |
| Transmissie technologie | ★★★★ Mesh (2.4 Ghz) |
| Bereiktest | ★★★★ |
| Beschermingsindex | Geen |
| Waterdicht uitrusting | Nee |
| Batterijen | Batterie Li-polymère de 1100 mAh |
| Gewicht | 474 g |
| Ontvangst van omgevingsgeluiden (geluidsmodulatie) | Ja |
| Batterijduur in gesprek | 9 u |
| Ladingsduur | 150 minuten |
| SNR | 34 dB |
| Afmetingen | 150 x 192 x 97 mm |
Inhoud
- 7 Sena Cast
- 7 Afneembare microfoonarmen
- 14 Microfoonwindscreens
- 14 Rubberen ringen voor windscreens
- 7 USB-C voedings- en datakabels
- 7 Dubbele opladers
- 7 Li-polymeer batterijen van 1100 mAh
- Handleiding




