Sterke punten
- Touchscreen 86” (218 cm) UHD 4K
- Android 8.0-systeem
- Aanraaktechnologie: Infrarood
- Aanraakoppervlak "indirecte aanraking" (zonder Optical Bonding)
- Ingebouwde luidsprekers 2 x 15 Watt
- Draadloos of via HDMI scherm delen
- Connectiviteit: WIFI
- Inzetstuk voor PC in Intel OPS-formaat (optionele PC OPS)
Wat zijn de kenmerken van de Newline RS+ 86 inch ?
Eigenschappen
| OS (besturingssysteem) | Android (Google) |
|---|---|
| Beeldschermtype | Touchscreen interactief |
| Type beeldscherm | Interactief touchscreen |
| Schermgrootte | 86 inch (218 cm - 2,04 m²) |
| Helderheid | 400 cd/m² |
| Formaat | 16/9 |
| Resolutie | 8,3 Mpx - 3840 x 2160 - UHD 4K |
| Ingebouwde webcam | Neen |
| Met luidsprekers | Ja, frontale luidsprekers (ingebouwd) |
| Compatibel verticale weergave | Nee |
| Resolutie (video output) | UHD 4K 2160p - 8 Mpx |
| Detail & schrijfsnelheid | ★★★ Infrarood / InGlass |
| Tactiele precisie | ★ "indirecte" aanraking (air gap) |
| Google EDLA certified | Neen |
| Ingebouwde PC (Slot OPS) | Ja, als optie (OPS) |
| Draadloze screen sharing | Vanaf PC Windows, Vanaf iPhone, iPad (iOS), Vanaf Smartphone Android |
| Wifi | Ja |
| Bluetooth | Nee |
| VESA | 800 x 400 |
| Autonoom conference systeem | Geen geïntegreerd video conference systeem |
| Scherm inbegrepen | Alleen scherm |
| Met bedieningstablet | Ja |
| Ingebouwde USB-C hub | Ja (aansluiting via 1 enkele USB-C kabel) |
Inhoud
- Newline RS+
- USB-A kabel
- VGA kabel
- Audiokabel
- HDMI kabel
- Voedingskabel
- Afstandsbediening met 2 AAA-batterijen
- Wi-Fi dongle
- Schermreinigingskit
- 2 magnetische stylussen
Video
Omschrijving van de Newline RS+ 86 inch
Newline RS+: scherm voor vergaderruimte onder Android 8.0
Het scherm inschakelen, de documentweergave-app starten, annoteren en visuals bewerken: het Newline RS+ scherm is het ideale hulpmiddel voor levendige en interactieve vergaderingen en presentaties. Deze gebruiksvriendelijkheid stelt iedereen in staat om de controle over het display te nemen, aangezien de RS+ serie oorspronkelijk is ontworpen voor onderwijs en kinderen. Gezien de duidelijke voordelen van deze intuïtiviteit, biedt het team van Office Easy dit interactieve bord aan voor een prestatief professioneel gebruik dankzij:
- Zijn geweldige aanraaktechnologie: de NewLine RS+ herkent van nature 10 aanraakpunten onder Android, en 20 punten als het scherm is gekoppeld aan een presentatie op Windows. De 3-in-1 aanraaktechnologie (hand / vinger / stylus) herkent of u aan het wissen bent met de zijkant van uw hand, tekent met uw vinger of nauwkeurig schrijft met een stylus.
- Zijn hoogwaardige beeldkwaliteit: 4K UHD-resolutie, voor presentaties en visuals van hoge kwaliteit. Dit alles op een groot 65" scherm. De helderheid is volledig afgestemd op vergaderruimtes, met een contrast van 4000:1 en 370 cd/m², zodat u het scherm zonder zorgen over reflecties nabij een raam of in een goed verlichte ruimte kunt plaatsen.
Om het praktische te vergroten, heeft de RS+ de functie draadloos delen via WIFI. Ideaal voor vergaderingen die snel beginnen dankzij de koppeling van een tablet, mobiel of PC/Mac. Veelzijdig maar ook kampioen in compatibiliteit: het draadloos delen en de functies van het scherm zijn ontworpen voor Android, ChromeBook, iOS en Windows-apparatuur.


De technische kwaliteiten van de Newline RS+
Aan de technische kant van het scherm vinden we:
- de 4k UHD-resolutie (3840x2160)
- Zeer heldere LED-technologie (370cd/m²) met hoog contrast (4000:1) om reflecties te vermijden.
- Anti-reflectieglas, vingerafdrukbestendig voor plaatsing zelfs naast een raam.
Grote connectiviteit:
- Voorkant: 1xHDMI1.4 (4k@30fps), 2xUSB-A (aanraak- en dynamisch), Mic Jack 3.5mm
- Achteringang: 2xHDMI 2.0, 1xHDMI1.4, 1xDP, 4xUSB-A 2.0 aanraak, 1 USB-A geïntegreerd, 1 USB-A 2.0 (dynamisch) 1xUSB-A 3.0, 1xLAN RJ45, 1xRS232.
- Achteruitgang: 1xHDMI, Hoofdtelefoon Jack 3.5mm, 1xSPDIF, LAN RJ45, DC 5V-2A
- OPS-poort: 4k@60 Hz/30Hz
Collaboratief applicatie-ecosysteem op Newline X
Ontworpen om in een vergaderruimte te worden geïnstalleerd zonder de noodzaak van een computer, is de Newline RS+ serie compatibel met de Cast oplossing (delen van het Newline RS+ scherm op andere PC/Mobiel/Tablet schermen), Broadcast (streaming van de Newline RS+ in een netwerk tot 200 personen), DisplayManagement (beheer van het Newline-schermpark via een enkel platform), LaunchControl (synchronisatie van het adresboek van de mobiel met het Newline RS+ scherm voor telefoongesprekken en conferenties).

Newline RS+ maat 86" (diagonaal 216 cm)
- Elektrisch verbruik: 320W
- Afmetingen: 2019 x 1212 x 109 mm
- Nettogewicht: 72 kg
- VESA: 800 x 400 mm