Sterke punten
- Touchscreen
- Alfanumeriek toetsenbord
- Behuizing van geborsteld aluminium
- IP 68
- Dual SIM
- Zaklamp
- E-mails/SMS
- Kalender
- Geomagnetische sensor en versnellingsmeter
- Video- en MP3-speler
- FM-radio
- Push to Talk
- Camera
- GPS
Wat zijn de kenmerken van de Facom F200 ?
Eigenschappen
| Besturingssysteem | Android 4.2.2 |
|---|---|
| Voordelen van het model | IP68, GPS, versnellingsmeter, zaklamp, PTI, PTT |
| Type mobiel | Klassieke mobiele telefoon (Feature Phone) |
| Dubbele sim | Ja |
| Waterdicht | Ja |
| Atex (explosieveilig) | Nee |
| Ingebouwde GPS | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Micro SD | Ja, tot 32 Gb |
| Zaklamp | Ja |
| Foto/video | Ja |
| MP3-speler | Ja |
| Portofoon | Ja |
| Radio | Ja |
| Berichten | Sms, mms, e-mail |
| Schermgrootte | 2,4” HD Gorilla Glass 3 |
| Scherm resolutie | 320*240 pixels |
| Wifi | Ja |
| SOS-toets | Ja |
| BIW (alarm in geval van vallen) | Ja |
| Geïntegreerde barcodelezer | Nee |
| Type batterij | 1950 mAh |
| Batterijduur tijdens een gesprek | 2G: 10 uur -3G: 7,5 uur |
| Batterijduur in de slaapstand | 2G: 20 dagen - 3G: 17 dagen |
| Gewicht | 161 g |
| Afmetingen | 133*64,5*17 mm |
| Betrouwbaarheidsverklaring | 0.727 W/Kg |
| Fabrieksgarantie | 2 jaar |
Inhoud
- Universele netlader met adapter voor Europa/Verenigd Koninkrijk
- USB-kabel
- Headset (3,5 mm jack)
Omschrijving van de Facom F200
De Facom F200 is een robuuste telefoon met IP68-certificering, geschikt voor extreme werkomstandigheden. Hij is bestand tegen schokken, vallen van 2 meter en is beschermd tegen water, stof, olie en corrosieve stoffen.
Uitgerust met een alfanumeriek toetsenbord en een 2.4" HD Gorilla Glass 3 touchscreen, werkt hij op het Android-besturingssysteem.
De robuuste F200 van Facom beschikt ook over een krachtige zaklamp, ideaal voor gebruik op slecht verlichte werkplekken. Speciaal geschikt voor de alleenwerkende, heeft deze stevige telefoon een SOS-knop en de Push to Talk-functie. De F200 is ook uitgerust met een versnellingsmeter en een geomagnetische sensor die ervoor zorgen dat deze telefoon bijzonder responsief is op de bewegingen van de gebruiker.
Op multimediagebied is er een 2 megapixel camera, een video- en MP3-speler en een FM-radio.
Belangrijkste kenmerken van de robuuste F200 van Facom:
● Waterdichtheid IP68: bestand tegen water en schokken, stofdicht
● Dual SIM
● Bluetooth en WiFi
● Touchscreen en alfanumeriek toetsenbord
● FM-radio, audio- en videospeler
● PTT-functie
● SOS-knop, oplossing voor de alleenwerkende
● Zaklamp
● 2 MP camera
● Geborsteld aluminium behuizing
● Kalender-, e-mail- en SMS-functies
● Geomagnetische sensor en versnellingsmeter
● Ingebouwde GPS