Sterke punten
- Interactief aanraakscherm voor Zoom-videoconferenties
- 4K-camera, 16 microfoons en HD-stereogeluid
- Start uw Zoom-vergadering met één klik
- Ultra-hoge definitie 4K-weergave (3840 × 2160)
- Natuurlijke aanraakbediening zoals een smartphone (capacitive)
- Annotatiefuncties, digitaal whiteboard
- Vooraf geïnstalleerde Zoom Rooms-navigatie-interface
- Vereist een Zoom Rooms-abonnement
Wat zijn de kenmerken van de DTEN D7 55 inch - Zoom Rooms ?
Eigenschappen
| OS (besturingssysteem) | Windows (Microsoft) |
|---|---|
| Besturingssysteem | Windows 10 IoT |
| Aantal deelnemers | Tot 10 deelnemers |
| Werking | Autonoom, Zoom Rooms |
| Beeldschermtype | Touchscreen interactief met camera |
| Type beeldscherm | Interactief touchscreen |
| Schermgrootte | 55 inch (140 cm - 0,83 m²) |
| Helderheid | 300 cd/m² |
| Resolutie | 8,3 Mpx - 3840 x 2160 - UHD 4K |
| Formaat | 16/9 |
| Ingebouwde webcam | Ja |
| Inlijsten deelnemers | Ja, auto (AutoFraming) |
| Automatische focus op de actieve spreker | Neen |
| Smart Gallery | Ja, smart gallery |
| Met microfoon(s) | Microfoons inbegrepen |
| Met luidsprekers | Ja, frontale luidsprekers (ingebouwd) |
| Compatibel verticale weergave | Nee |
| Resolutie (video output) | UHD 4K 2160p - 8 Mpx |
| Detail & schrijfsnelheid | ★★★★★ Geprojecteerde capaciteit |
| Tactiele precisie | ★★★★★ Natuurlijke aanraking (Optical bonding) |
| Google EDLA certified | Neen |
| Ingebouwde PC (Slot OPS) | Ja, Windows PC meegeleverd |
| Verbindingen | Wi-Fi, USB, USB 2.0, USB 3.0, Ethernet, RJ45, HDMI, Jack 3.5 mm |
| Draadloze screen sharing | Vanaf PC Windows, Vanaf Mac (macOS), Vanaf iPhone, iPad (iOS), Vanaf Smartphone Android |
| Wifi | Ja |
| Bluetooth | Nee |
| VESA | 400 x 300 |
| Autonoom conference systeem | Gebaseerd op Windows (Windows IoT) |
| Scherm inbegrepen | Alleen scherm |
| Met bedieningstablet | Ja |
| Ingebouwde USB-C hub | Nee |
Inhoud
- DTEN 7D 55-inch scherm
- Voedingskabel
- Muurbeugel
- 2 Wifi-antennes
- D7 Stylus
- Productgids en instructies
Video
Omschrijving van de DTEN D7 55 inch - Zoom Rooms
Het interactieve D7 videoconferentiesysteem van DTEN
Voor Zoom-gebruikers, of degenen die dat willen worden, is het alles-in-één D7 DTEN videoconferentiesysteem DE oplossing: een touchscreen, een 4K-camera, microfoons, luidsprekers, een interactief whiteboard en vooral de native geïntegreerde Zoom-oplossing!
De nieuwe functies van de DTEN D7 55" en 75" stellen u in staat om deel te nemen aan TEAMS en WEBEX vergaderingen.
De 16 microfoons vangen geluid op tot 10 meter en de groothoekwebcam biedt een hoogwaardige ervaring dankzij de diagonale kijkhoek van 86°. Dankzij de DSP (ruis spectrale dichtheid) wordt u niet gestoord door achtergrondgeluiden tijdens uw videoconferentie.
Plug & Play, u hoeft alleen uw Zoom Rooms D7 Dten op het stopcontact aan te sluiten om het te gebruiken. Geen complexe softwareconfiguratie of IT-integratie is nodig. Uw werkvergaderingservaring is optimaal, met nul datalekken gegarandeerd.
U kunt uw favoriete apparaat aansluiten op het alles-in-één paneel dankzij de ultrasone technologie, geen Wifi nodig. Dankzij de Zoom-integratie is draadloos scherm delen mogelijk, hetzij native via het schermmenu, hetzij via een internetbrowser op het adres: https://zoom.us/share.
Fabrieksgarantie van 1 jaar.


Zoom native geïntegreerd in de D7 DTEN
Zoom komt naar uw vergader- en conferentieruimtes dankzij Zoom Rooms!
Met Zoom Rooms combineert u videoconferentie, draadloos delen en audio in één enkel, gebruiksvriendelijk platform. Installeer Zoom Rooms en met één klik start of sluit u aan bij elke vergadering. Verbind met maximaal 1000 deelnemers.
Vanaf elk apparaat deelt u draadloos inhoud: smartphones, tablets, computers of interactieve touchscreens zoals de D7 van DTEN. Het display is ideaal voor elke vorm van samenwerkingswerk: brainstormen, een vergadering beheren, delen met annotaties toevoegen, whiteboard... alles vanaf uw touchscreen!
Met Zoom plant u een vergadering, bekijkt u de lijst van reeds geplande vergaderingen... dankzij de kalenderweergave! Moderniseer uw conferentieruimtes met Zoom Room.
Scherm met Zoom-interface en native Windows 10 IoT vergrendeld systeem.
Ontdek de Zoom-abonnementen.
Kies de juiste grootte voor uw D7 van DTEN
Het is niet altijd gemakkelijk om de juiste schermgrootte voor uw vergaderruimte te kiezen. Afhankelijk van de grootte van de ruimte en het aantal aanwezige medewerkers voor de videoconferentie, kiest u het juiste scherm voor een optimaal resultaat!
Voor vergaderruimtes van het topmanagement, focusvergaderruimtes of uw huddlerooms van 1 tot 7 personen, kies het D7 55 inch paneel, in enkel of dubbel scherm.
Voor uw vergader- of conferentieruimtes die 8 tot 25 personen ontvangen, kies het D7 75 inch paneel.
De D7 dubbel scherm
, beschikbaar in 55 inch, zal uw vergaderingen vergemakkelijken.
Profiteer bijvoorbeeld van uw eerste scherm om op het interactieve whiteboard te werken en het tweede om de medewerkers met wie u in videoconferentie bent weer te geven.
Let op, het tweede scherm is niet interactief.





