Sterke punten
- 1D-barcodelezer (EAN en UPC)
- Laser sensor (bereik 10cm tot 80cm)
- Barcode lezen op smartphone scherm
- Draadloos (Bluetooth), bereik: maximaal 15 meter
- Aansluiting op PC via USB-A-adapter
- Batterijduur: 1800mAh batterij
- Geleverd met Bluetooth-adapter, USB-oplaadkabel
Wat zijn de kenmerken van de Draadloze barcodelezer ?
Eigenschappen
| ATEX | Neen |
|---|---|
| Verbinding basis/lezer | Bluetooth (10 tot 20 m) |
| Scantechnologie | Bidirectioneel |
| Leesafstand | 30 cm |
| Leessnelheid | 120 fois / seconde |
| Minimale ruimte tussen de tekens | 4 mil |
| Leeshoek | 42° |
| Bevestiging goede lezing | Ja |
| Interface(s) | USB |
| Type lezer | Draadloos |
| Antimicrobiële case | Nee |
| Weerstandsnorm | Geen |
| Gewicht | 400 g |
| Fabrieksgarantie | 1 jaar |
Inhoud
- Barcodelezer
- USB-kabel
- USB-dongle
Omschrijving van de Draadloze barcodelezer
Draadloze barcodescanner
De draadloze barcodescanner is een compleet product waarmee u elk type 1D-codering kunt lezen: code 39, volledige ASCII, streepjescode, industrieel 2 van 5, interleaved 2 van 5, matrix 2 van 5, code 93, code 128, code 32, standaardcode 93, EAN 128, MSI, EAN8 en 13 UPCA en E, Plessey, DataBar14, telepe en 1D-streepjescode.
De bluetooth barcodescanner kan ook barcodes lezen op schermen van smartphones en tablets.
Deze scanner heeft een precisie van 0,1 mm, met een scanveld diepte van 10 tot 800 mm. Hij ondersteunt USB-, RS232- en PS/2-interfaces. U kunt snel decoderen: 120 keer per seconde, met een foutmarge van minder dan 1/5 miljoen.
Draadloos, deze draadloze barcodescanner wordt geleverd met een USB-dongle die een bereik tot 15 m binnenshuis biedt. Stofbestendig, de draadloze barcodescanner is schokbestendig en bedoeld voor intensief gebruik. Hij is compatibel met alle kassasoftware of inventarissoftware op de markt die 1D-barcodes vereist.


Kenmerken van de F5 barcodescanner
- Draadloze scanner met USB-dongle
- 1D-laserlezen
- Geleverd met USB-dongle + USB-kabel voor opladen
- Bereik tot 15 m
- 120 scans per seconde
- Schokbestendig, stof- en waterbestendig
- Eenvoudige installatie, geen driver nodig