Sterke punten
- Ook verkrijgbaar in 10,1 inch versie
- Robuuste en waterdichte tablet (IP65 en MIL-STD-810G)
- Windows 10 Pro
- 8,3 inch scherm
- Intel Quad-core processor 1,59 GHz
- Wifi - Bluetooth - NFC
- 1D en 2D barcodescanner
- Geïntegreerde GPS
- 64 GB geheugen uitbreidbaar tot 2 TB met MicroSDXC-kaart
- 8 MP camera met autofocus
- Lange levensduur Lithium-ion batterij 5900 mAh
- Vingerafdrukscanner, gyroscoop, bewegingssensor, elektronische kompas
Wat zijn de kenmerken van de Zebra ET50 8,3" Windows ?
Eigenschappen
| OS (besturingssysteem) | Windows (Microsoft) |
|---|---|
| Besturingssysteem | Windows 10 Pro |
| Schermgrootte | 8,3 inch |
| Scherm resolutie | 1920 x 1200 pixels |
| RAM geheugen | 2 Go RAM |
| Netwerk | 4G |
| Beschermingsindex | IP 65 |
| Beschermingsindex | IP 65 |
| Geïntegreerde barcodelezer | Nee |
| Bluetooth | Ja |
| Wifi | Ja |
| Fototoestellen | Ja |
| MP3-speler | Ja |
| Atex | Nee |
| Batterijduur | Een hele werkdag |
| Soorten batterij | Li-Ion 5900 mAh |
| Gewicht | 500 g |
| Afmetingen | 228 x 150 x 12,5 mm (L x H x E) |
| Garantie | 1 jaar |
Inhoud
- ET50 8.3" tablet met Windows 10 Pro
Omschrijving van de Zebra ET50 8,3" Windows
Zebra ET50 robuuste tablet 8,3" Windows
De 8,3-inch robuuste Zebra-tablet is ontworpen voor professioneel gebruik, zowel binnen als buiten. De Zebra ET50 is zeer praktisch voor sectoren zoals de industrie, handel en distributie, de publieke sector, enz.
De Zebra ET50-tablet met Windows 10 Pro voldoet aan de militaire normen MIL-STD-810G en is IP65-gecertificeerd om bestand te zijn tegen stof, vallen van 1 meter op een betonnen vloer en waterstralen. Bovendien is deze robuuste tablet beschermd met Gorilla Corning Glass 3 voor extra stevigheid.
Uitgerust met een groot capacitief aanraakscherm van 8,3 inch, biedt deze tablet u optimaal gebruikscomfort, zelfs bij regen of sneeuw. Navigeer op uw robuuste tablet met uw vinger, handschoenen of een stylus, afhankelijk van uw voorkeur.
De Zebra ET50-tablet heeft een ingebouwde 8MP-camera die ideaal is voor het maken van foto's en een 2MP-frontcamera voor videogesprekken. De resolutie van 1920 x 1200 pixels biedt u een full HD-beeldkwaliteit.
Is ook beschikbaar in 10,1-inch versie


De robuuste Zebra-tablet ontworpen voor de behoeften van professionals
De Zebra ET50-tablet beschikt over professionele functies om de productiviteit van medewerkers te optimaliseren. Gebruik uw robuuste tablet eenvoudig als 1D- en 2D-barcodelezer om codes op mobiele schermen, slecht afgedrukt of beschadigd papier en NFC-labels vast te leggen.
Ontworpen om lang mee te gaan, biedt deze all-terrain tablet u een batterij van 5.900 mAh waarmee u een hele werkdag doorkomt, in combinatie met een Intel quad-core processor voor vloeiende en snelle navigatie.
Als een echte smartphone zorgt de Zebra ET50 voor compatibiliteit met het lokale draadloze netwerk (WLAN) in uw pand voor dagelijks professioneel gebruik binnen het bedrijf. Ontvang zo uw e-mails en berichten direct op uw robuuste tablet.

