Sterke punten
- Ook beschikbaar in 8,3-inch versie
- Robuuste en waterdichte tablet (IP65 en MIL-STD-810G)
- Windows 10 Pro
- 10,1-inch scherm
- Intel Quad-core processor 1,59 GHz
- Wifi - Bluetooth - NFC
- 1D en 2D barcodescanner
- Ingebouwde GPS
- 64 GB geheugen uitbreidbaar tot 2 TB met MicroSDXC-kaart
- 8 MP camera met autofocus
- 8700 mAh lange levensduur Lithium-ion batterij
- Vingerafdrukscanner, gyroscoop, bewegingssensor, elektronische kompas
Wat zijn de kenmerken van de Zebra ET50 10,1" Windows ?
Eigenschappen
| OS (besturingssysteem) | Windows (Microsoft) |
|---|---|
| Besturingssysteem | Windows 10 Pro |
| Schermgrootte | 10,1 inch |
| Scherm resolutie | 1920 x 1200 pixels |
| RAM geheugen | 2 Go RAM |
| Netwerk | 4G |
| Beschermingsindex | IP 65 |
| Beschermingsindex | IP 65 |
| Geïntegreerde barcodelezer | Nee |
| Bluetooth | Ja |
| Wifi | Ja |
| Fototoestellen | Ja |
| MP3-speler | Ja |
| Atex | Nee |
| Batterijduur | Een gehele werkdag |
| Soorten batterij | Li-Ion 8700 mAh |
| Gewicht | 750 g |
| Afmetingen | 269 x 181 x 12,5 mm (L x H x E) |
| Garantie | 1 jaar |
Inhoud
- ET50 10,1" tablet met Windows 10 Pro
Omschrijving van de Zebra ET50 10,1" Windows
Zebra ET50 robuuste tablet 10,1" Windows
De Zebra robuuste tablet van 10,1 inch is een tablet bedoeld voor professioneel gebruik zowel binnen als buiten. De Zebra ET50 is zeer praktisch voor sectoren zoals de industrie, handel en distributie, de publieke sector, enz.
De Zebra ET50 tablet met Windows 10 Pro voldoet aan de militaire normen MIL-STD-810G en is IP65-gecertificeerd om bestand te zijn tegen stof, vallen van 1 m op een betonnen plaat en waterspatten. Bovendien is deze robuuste tablet beschermd met Gorilla Corning Glass 3 voor nog meer weerstand.
Uitgerust met een groot capacitief touchscreen van 10,1 inch, biedt deze tablet u optimaal gebruikscomfort, zelfs bij regen of sneeuw. Navigeer naar wens op uw robuuste tablet met uw vinger, handschoenen of een stylus.
De Zebra ET50 tablet heeft een ingebouwde camera van 8MP, ideaal voor het maken van foto's, en een frontcamera van 2MP voor videogesprekken. De resolutie van 1920 x 1200 pixels biedt u een Full HD beeldkwaliteit.
Ook beschikbaar in 8,3 inch versie


De robuuste Zebra tablet ontworpen om te voldoen aan de behoeften van professionals
De Zebra ET50 tablet beschikt over professionele functies om de productiviteit van medewerkers te optimaliseren. Gebruik uw robuuste tablet eenvoudig als 1D- en 2D-barcodelezer om codes op mobiele schermen, slecht afgedrukte of beschadigde papieren en NFC-labels vast te leggen.
Ontworpen om lang mee te gaan, biedt deze all-terrain tablet u een batterij van 8700 mAh waarmee u een hele werkdag kunt doorkomen, in combinatie met een Intel quad-core processor voor vloeiende en snelle navigatie.
Als een echte smartphone zorgt de Zebra ET50 voor compatibiliteit met het draadloze lokale netwerk (WLAN) in uw pand voor dagelijks professioneel gebruik binnen het bedrijf. Ontvang dus uw e-mails en berichten direct op uw robuuste tablet.

