Kit Yealink video conference S40 Draadloos + Maxhub scherm - Rolstandaard

Kit Video Conference Yealink/Maxhub voor een vergaderruimte voor 10 personen. Met scherm, video conference soundbar en rolstandaard.

SKU
OEKYEAS4SF

Ref. :
OEKYEAS4SF

6938818318212
LeverkostenVanaf €4,99
1.839,80 2.226,16 € 2.695,80
-32 % op adviesprijs € 2.695,80 bespaar € 856,00
Yealink SmartVision 40   + 799,90 967,88
MaxHub WT13M - Dongle delen draadloos   + 199,90 241,88
Rolstandaard voor oplossing van video conference BUNDEL   + 181,00 219,01
Kit Yealink video conference S40 Draadloos + Maxhub scherm - Rolstandaard
Samenvatting

    Sterke punten

    • Kit voor videoconferenties voor middelgrote vergaderruimtes
    • Met videoconferencing bar, scherm en rolondersteuning
    • Kit compatibel met alle videoconferentieplatforms
    • Dubbele 48MP-sensor voor kristalheldere beelden
    • Meerdere mogelijkheden voor automatische beeldframing
    • 8 microfoons met echo-onderdrukking en ruisonderdrukking
    • Inclusief USB-C-dongle om uw computer draadloos te verbinden
    • Met de dongle: dupliceer je scherm + maak verbinding met de S40
    • Voor vergaderingen, vanaf uw pc, zonder enige verbinding

    Wat zijn de kenmerken van de Kit Yealink video conference S40 Draadloos + Maxhub scherm - Rolstandaard ?

    Eigenschappen

    Eigenschappen
    Aantal deelnemers Tot 10 deelnemers
    Werking USB draadloos
    Autonoom conference systeem Niet autonoom, enkel USB BYOM
    Autonome video conference zonder PC Vanaf PC/MAC (niet inbegrepen)
    Met luidsprekers Ja, frontale luidsprekers (ingebouwd)
    Met microfoon(s) Microfoons inbegrepen
    Bereik van de microfoon(s) 6.0 meter
    Microfoons met acoustic fence Neen
    Resolutie (video output) UHD 4K 2160p - 8 Mpx
    Resolutie van de lens 48,0 Mpx
    Gezichtsveld (max) 120°
    Gezichtsveld (range) 100° tot 150°
    Beweegbare camera (Pan Tilt Zoom) Ja, ePTZ (digitaal)
    Totale zoom (optisch + digitaal) x6
    Optische zoom/PTZ Geen optische zoom
    Digitale zoom/ePTZ x6
    Inlijsten deelnemers Ja, auto (AutoFraming)
    Automatische focus op de actieve spreker Ja, Speaker tracking
    Smart Gallery Ja, smart gallery
    Scherm inbegrepen Ja, kit met scherm op rolstandaard
    Type beeldscherm Simpel scherm
    Bluetooth voor audio conference Neen
    Privacy shutter Automatisch
    Voeding Stroomnet
    Gecertificeerd voor Klassieke werking
    Compatibel tellen van aantal deelnemers Nee

    Inhoud

    • 1x SmartVision 40
    • 1x VCR20 afstandsbediening
    • 1x stroomadapter
    • 1x 2,5 m USB 3.0-kabel (A-B)
    • 1x wandmontageset
    • 1x MaxHub-scherm
    • 1x stroomkabel
    • 1x HDMI-kabel
    • 1x wifi-module
    • 1x afstandsbediening
    • 1x rolstandaard
    • 1x WT13M dongle

    Omschrijving van de Kit Yealink video conference S40 Draadloos + Maxhub scherm - Rolstandaard

    Kit Video Conference Yealink/Maxhub: verbinding draadloos

    In deze kit, gemaakt met onze vertrouwde partners , OfficeEasy biedt een oplossing van video conference draadloos om uw middelgrote vergaderruimtes (tot 10 personen) in te richten ongeveer).

    Dit pakket bestaat uit de volgende elementen:

    • Een video conference soundbar Yealink SmartVision 40;
    • Een display uit de Maxhub CMA-serie;
    • Een dongle om de verbinding draadloos met uw computer te garanderen;
    • Een rolstandaard compatibel met het Maxhub-display. Het uiterlijk van de standaard kan variëren afhankelijk van de beschikbaarheid. Neem voor specifieke wensen (standaardhoogte, lage voet, enz.) contact op met onze verkoopafdeling.

    Het bijzondere aan dit pakket is de draadloos verbinding. Bij aankomst in de vergaderruimte hoeft u geen HDMI-kabel (voor aansluiting op het scherm) en USB-kabel (voor aansluiting op de S40) op uw computer aan te sluiten. Alleen de dongle is voldoende! Sluit de dongle via USB-C aan op uw computer om uw scherm te spiegelen naar het scherm in de ruimte. In het geval van video conference kunt u met de dongle verbinding maken met de SmartVision 40. U hoeft alleen nog maar de vergadering te starten vanaf uw PC via de applicatie van uw keuze om te profiteren van hoogwaardige audio- en videoapparatuur.


    Yealink SmartVision 40

    De S40 integreert een camera, microfoons en luidsprekers. Met een 48 MP dual-sensor geniet u van een uitzonderlijke beeldkwaliteit, zelfs in situaties met 6x digitale zoom.

    De ervaring is meeslepend dankzij de meerdere videofuncties van de camera. De automatische groepsuitsnede Past automatisch de kijkhoek van de camera aan om alle deelnemers in beeld te krijgen. Wanneer een deelnemer de vergadering verlaat of eraan deelneemt, wordt er in realtime een reframe uitgevoerd. Sprekertracking Hiermee kunt u inzoomen op de spreker , terwijl de miniatuurweergave individuele begeleiding van elke deelnemer mogelijk maakt. Deelnemers worden eerlijk weergegeven.

    Ook qua audio is de kwaliteit prima. De 8 MEMS-microfoons geïntegreerd, met een bereik van 6 meter , ondersteunt akoestische echo-onderdrukking en vermindering van omgevingsgeluid. Iedereen in de vergaderruimte is duidelijk te horen door deelnemers op afstand, wat zorgt voor een naadloze hybride samenwerking!


    Het Maxhub-scherm

    Het Maxhub-scherm zorgt voor een sterke visuele impact dankzij zijn resolutie UHD 4K , zijn helderheid van 500 nits en zijn 25% antireflectiebehandeling Al deze eigenschappen zorgen voor een kwalitatieve visuele beleving in een vergaderruimte.

    Het biedt verschillende opties voor schermdeling:

    • Delen via USB-C: sluit je computer aan op de USB-C-poort van het scherm om je scherm te spiegelen. Je apparaat wordt tegelijkertijd opgeladen!
    • Delen via apps: Met de Maxhub-app kun je het scherm van je persoonlijke apparaat spiegelen, maar dan in een groter formaat, op het scherm van de vergaderruimte. Voor samenwerking kun je tot vier schermen tegelijk delen op hetzelfde scherm.
    • Delen via dongle: Compatibel met Chromebook, Mac, PC Windows of Linux, de dongle WT13M biedt intuïtief gebruik Sluit hem eenvoudig aan op je computer via USB-C (of USB-A met de meegeleverde adapter). Met een druk op de knop kun je je scherm in minder dan 5 seconden spiegelen. De dongle maakt ook verbinding met de camera die op het scherm is aangesloten.