Sterke punten
- Onderwijs klanten: profiteer van een SPECIALE PRIJS via 0801 23 05 05
- 13-inch scherm
- Stylus met 4096 drukniveaus
- Creatiesoftware inbegrepen
- Geschikt voor rechts- of linkshandig gebruik
- Ingebouwde opvouwbare steunen
Wat zijn de kenmerken van de Wacom One ?
Eigenschappen
| Scherm | Ingebouwd scherm |
|---|---|
| Schermgrootte | 13,3 inch |
| Scherm resolutie | 3840 x 2160 pixels (4K) |
| Contrastverhouding | 1000:1 |
| Reactietijd | 26 ms |
| Actief oppervlak | 522 x 294 mm |
| Stylus pen inbegrepen | Ja |
| Pen resolutie | 5080 lignes par pouce |
| Druk niveau | 4096 |
| Interface met de computer | HDMI, USB |
| Gewicht | 7 kg sans le socle (en option) |
| Afmetingen | 677 x 394 x 47 mm |
| Geschikt voor | MAC en PC |
| Garantie | 2 jaar |
Inhoud
- Wacom One scherm
- Stylus
- 3 vervangingspunten
- Wacom One X-kabel
- Voedingsadapter (10 W)
- Netstekker
- Snelstartgids
- Garantiekaart
- Regelgevingsinformatieblad
Video
Omschrijving van de Wacom One
Wacom One Grafische Tablet
De Wacom One grafische tablet heeft een scherm van 13,3 inch, vergelijkbaar met een A4-vel. Het kleurenscherm bootst getrouw het gevoel na van schrijven of tekenen met potlood op papier.
Of u nu begint met schermcreatie, uw visuele concepten wilt verfijnen of uw digitale expressie wilt verbeteren, de Wacom One grafische tablet biedt u een optimale ervaring.
De creatiesoftware die bij uw dynamische Wacom-scherm wordt geleverd, wacht op u: u kunt bijvoorbeeld uw creatiescherm omtoveren tot een schetsboek met de Bamboo Paper-applicatie.
Uw meegeleverde stylus werkt zonder batterij. Hij volgt elke beweging nauwkeurig en biedt een precieze weergave dankzij de 4096 drukpunten.


Volledige connectiviteit
De vele aansluitmogelijkheden van de Wacom One grafische tablet voldoen aan al uw behoeften: 1 HDMI-poort en een standaard USB-A-poort, 1 I/O-poort, 1 video-ingangspoort. De Wacom One tablet is configureerbaar met Windows 7 en hoger evenals Mac OS 10.13 en hoger.
Belangrijkste kenmerken van de Wacom One grafische tablet:
● 13 inch Full HD-scherm (1920 x 1080)
● Actief oppervlak van 294 x 166 mm
● Kleurenprestaties van 72% NTSC
● Kijkhoek 170/170
● Contrastverhouding 1000:1
● Responstijd van 26 ms
● Beeldverhouding / helderheid van 16:9 / 200 cd/m²
● Wacom One X-kabelconnectiviteit met HDMI- en USB-aansluiting en beeldschermpoort
● Drukgevoelige stylus, draadloos en zonder batterij met 4096 drukniveaus
● Kantelhoek van de stylus van 60°
● Ingebouwde opvouwbare voeten voor een hoek van 19°
● Compatibiliteit met Windows 7 en latere versies, Mac OS X 10.13 en latere versies
● Gewicht van 1 kg