Clevertouch IMPACT Lux: bevorder samenwerking in de klas
In een klaslokaal wordt het interactieve bord Clevertouch IMPACT Lux 2 het ideale hulpmiddel om de participatie te verhogen en zo meer boeiende lessen te geven.
Op dit digitaal whiteboard kunt u heel soepel notities maken, schema's tekenen, schetsen, enz. Gebruikt alleen of met meerdere personen, stelt dit apparaat u in staat om vele projecten tot leven te brengen! Dankzij de ingebouwde Multi-Touch functie kan het interactieve bord tot 50 gelijktijdige aanraakpunten herkennen, waardoor meerdere leerlingen tegelijkertijd kunnen interageren. Om het opslaan van notities aan het einde van de les te vergemakkelijken, is er een QR-code beschikbaar.
Om de werksessies leuker te maken, download educatieve spellen vanuit de Google Play Store en de Cleverstore (eigen winkel). Uw klas leert zo terwijl ze plezier hebben!
Tot slot, om presentaties of andere soorten bestanden aan hun klasgenoten te tonen, kunnen de aanwezige leerlingen op elk moment:
- de inhoud van hun scherm delen vanaf het apparaat van hun keuze (PC, Mac, tablets en Android-telefoons, iPhone, iPad) via de volledig gratis Clevershare-applicatie;
- of door de USB-C dongle aan hun PC/Mac aan te sluiten (accessoire niet inbegrepen).






