Samsung S24A310NHU
24" PC-monitor, zonder ingebouwde luidsprekers
SKU
OESAMS24310
Garantie 1 jaar
Ref. :
LS24A310NHUXEN
End of life
Dit product is end of life en de productie hiervan is gestopt door de fabrikant
Sterke punten
  • Professioneel 24'' (61 cm) PC-scherm
  • Resolutie 2 Mpx: Full HD 1920 x 1080
  • Zeer breed 16/9 formaat
  • Plat LED (VA) scherm
  • Beeldfrequentie 60Hz, standaard vloeiendheid
  • Zonder USB-poort
  • Vermindering van blauw licht en flikkeringen
  • Kantelverstelling.
Samsung S24A310 LS24A310NHUXEN
Wat zijn de kenmerken van de Samsung S24A310NHU ?
Eigenschappen
Eigenschappen
Beeldschermtype Indoor display
Schermgrootte 24 inch (61 cm)
Resolutie 2,1 Mpx - 1920 x 1080 - Full HD
Formaat 16/9
Refresh rate 60 Hz
Curved screen Neen
Reactietijd 9 ms
Ingebouwde webcam Neen
Met luidsprekers Neen
Met microfoon(s) Neen
Resolutie (video output) Zonder camera
Verbindingen HDMI, VGA
Ingebouwde USB-C hub Nee
VESA Geen VESA
Inhoud
  • Voedingskabel (1,5m)
  • Netadapter
  • HDMI-kabel
  • Installatie-cd
Omschrijving van de Samsung S24A310NHU
Samsung S24A310NHU. 24 inch scherm, full HD: essentieel voor werk.
Samsung S24A310 blauw licht scherm
Beeldkwaliteit Made In Samsung.
  • Een Full HD 1920x1080 resolutie
  • Contrastverhouding van 3000:1
  • Een LED-achtergrondverlichting paneel
  • 5 weergavemodi met kleur en verlichting aangepast aan uw gebruik (cinema / foto / games / tekst)
Samsung beeldkwaliteit
Vermindering van blauw licht
blauw licht filter op samsung scherm
Samsung stevig scherm
De praktische kenmerken van de Samsung S24A31NHU
Dit scherm heeft relatief dikke randen, wat de structuur steviger maakt.
Aansluitingen: 1 HDMI poort + 1 VGA poort
Afmetingen: 527.04mm x 296.46mm