Samsung F24T450FQU - 3/4 aanzicht
Best verkopende bundels
Professioneel pakket 2 24-inch schermen + gelede steun
Kant-en-klare kit, twee samsung Full HD schermen in 24 inch, extra plat + een 2-assige steun voor twee PC schermen
End of life
Wat zijn de kenmerken van de Samsung F24T450FQR ?
Eigenschappen
Eigenschappen
Beeldschermtype Indoor display
Schermgrootte 24 inch (61 cm)
Resolutie 2,1 Mpx - 1920 x 1080 - Full HD
Formaat 16/9
Refresh rate 75 Hz
Curved screen Neen
Reactietijd 5 ms
Ingebouwde webcam Neen
Met luidsprekers Neen
Met microfoon(s) Neen
Resolutie (video output) Zonder camera
Verbindingen USB 2.0, DisplayPort, HDMI, Jack 3.5 mm
Ingebouwde USB-C hub Nee
VESA 100 x 100
Inhoud
  • Samsung LF24T450FQUXEN scherm
  • HDMI-kabel 1,50m
  • Voedingskabel
  • Installatie-cd
Omschrijving van de Samsung F24T450FQR
Bureaubladmonitor Samsung F24T450F
Voor een optimale werkhouding kan hij in hoogte worden versteld, gekanteld en gedraaid.
Ontworpen om vermoeidheid bij het werken op een scherm te verminderen, beschikt hij over technologieën voor het verminderen van blauw licht (Eye Saver) en flikkeringen (Flicker Free en 75Hz-weergave).