Sterke punten
- Antwoordapparaat
- Selectieve oproepblokkering
- DECT-technologie
- Slimme toets voor directe toegang tot belangrijke functies
- Handsfree functie
- Systeem voor omgevingsruisonderdrukking
- Telefoonboek met 120 contacten
- Grote verlichte toetsen
Wat zijn de kenmerken van de Panasonic KX-TG6821 ?
Eigenschappen
| Aantal telefoons | 1 handset |
|---|---|
| Maximum aantal telefoons (als optie) | 6 |
| Houder op afstand | Nee |
| Map | 120 contacten |
| Antwoordapparaat | Ja |
| Handsfree | Ja |
| Trilfunctie | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| Hoofdtelefooningang | Nee |
| Bescherming individuele werknemer (BIW) | Nee |
| Batterijduur in gesprek | 14 uur |
| Batterijduur in stand-by | 170 uur |
| Te verbinden op | Analoge lijn (FT, ADSL-box) |
| Batterijen | 2 x AAA NiMH |
| Gewicht (telefoon) | 130 g |
| Gecombineerde afmetingen | 48x164x29mm |
| Basisafmetingen | 107x77x86mm |
| Technologie | DECT |
| Verenigbaar Microsoft Teams SIP gateway | Neen |
| Fabrieksgarantie | 2 jaar |
Inhoud
- Handset
- Basisstation
- Telefoonsnoer
- Voeding
- Oplaadbare batterijen (2x AAA NiMh)
- Handleiding
Omschrijving van de Panasonic KX-TG6821
Panasonic KX-TG6821 DECT
De KX-TG6821 van Panasonic is een draadloze telefoon met een ingebouwde antwoordapparaat met DECT-technologie.
Berichten die op het antwoordapparaat worden achtergelaten, worden gemeld via een spraakbericht of een sms die rechtstreeks naar de mobiele telefoon van uw keuze wordt verzonden.
Panasonic biedt met dit model een systeem voor omgevingsruisonderdrukking, zodat u een hoorbaar en duidelijk telefoongesprek kunt voeren, zelfs in de meest lawaaierige omgevingen. Deze draadloze telefoon vermindert tot 75% van het omgevingsgeluid!
Belangrijkste kenmerken van de Panasonic TG6812:
● Ingebouwde antwoordapparaat
● Selectieve blokkering van inkomende oproepen
● Verlicht scherm en toetsenbord
● 15 uur spreektijd
● Basis uitbreidbaar tot 6 handsets
● Telefoonboek met 120 contacten
● Handsfree functie
● Alarmfunctie
● Weergave van datum en tijd