Sterke punten
- 4 FXS-poorten
- Ondersteunde protocollen SIP en IAX2
- Webgebaseerd beheer en configuratie
- Echo-onderdrukking
- Functies: oproepdoorschakeling, wachtstand, 3-wegconferentie, beller-ID-weergave
- Interoperabiliteit met verschillende PBX, IPBX, softswitches en telefoons
- Firewall
- LAN 1/10/1000
- Muur- of bureaumontage
Wat zijn de kenmerken van de NeoGate TA400 ?
Eigenschappen
| Gateway type | Analoog |
|---|---|
| Ethernet-poorten | 1 (10/100) |
| Automatische provisioning | Ja |
| Aantal FXS-poorten | 4 |
| Toepasbare Codecs | G.711 (alaw/ulaw), G.722, G.723, G.726, G.729A/B, GSM, ADPCM, iLBC |
| Protocool ondersteund | SIP (RFC3261), IAX2 |
| Afmetingen | 200 × 137 × 25 mm |
| Voeding | 12V, 1A |
Inhoud
- NeoGate TA400 Gateway
Omschrijving van de NeoGate TA400
YEASTAR NEOGATE TA400
De Yeastar Neogate TA400-gateway is een analoge VoIP-gateway met 4 FXS-poorten, ideaal voor kleine en middelgrote bedrijven die hun traditionele telefoonsysteem willen integreren met een IP-gebaseerd telefoonsysteem. Neogate TA400 stelt hen in staat om hun investeringen in hun telefoonsysteem te behouden en tegelijkertijd hun communicatiekosten te verlagen dankzij de voordelen van VoIP.
Eenvoudig te configureren, de Yeastar-gateway kan op afstand via het web worden beheerd voor meer gemak. U vindt tal van functies zoals de mogelijkheid om 3-weg conferenties te houden, gesprekken door te schakelen, in de wacht te zetten, beller-ID weer te geven en nog veel meer.
Neogate TA400 ondersteunt de SIP-standaard en is compatibel met een breed scala aan softswitches, telefoons en verschillende PBX, IPBX.
Belangrijkste kenmerken van de Neogate TA400-gateway
- Analoge VoIP-gateway
- 4 FXS-poorten
- Webbeheer en configuratie
- Compatibel met SIP en IAX2
- Interoperabiliteit met een breed scala aan softswitches, PBX en IPBX zoals Asterisk, Lync Server, FreePBX en gecertificeerd door Elastix en BroadSoft
- Meerdere oproepfuncties: 3-weg conferentie, oproepdoorschakeling, in de wacht zetten, bezetstand...
- Echo-onderdrukking
- Ondersteuning van T.38 voor betrouwbare faxprestaties
- Firewall
- LAN 1/10/100