
Sordin SUPREME Pro X, de gehoorbescherming van de profs.
De Headset Sordin SUPREME pro X anti-geluid is ideaal voor de jacht of het schieten, het is licht (310 g) , comfortabel dankzij de dikke, gevoerde hoofdband en biedt een zeer effectieve bescherming dankzij het superieure geluidsdempingssysteem van maximaal 25 dB.
Zo dempt de oorkappen Supreme Pro X van Sordin schadelijke geluiden vanaf 82 db , zoals de meeste modellen in de Supreme Pro-serie. Zachte geluiden worden daarentegen versterkt. (Sordin Cut Off-systeem). Dankzij het geluidsmodulatiesysteem kunt u in contact blijven met uw omgeving, terwijl akoestische schokken worden verminderd.
Actieve gehoorbeschermers, zoals de Sordin SUPREME Pro X, zijn bijzonder geschikt om omgevingsgeluid te isoleren en akoestische schokken te dempen. Dit vermindert omgevingsgeluid met behoud van hoorbare frequenties.
Omgevingsgeluiden worden op een zeer natuurlijke manier digitaal overgedragen, zonder haperingen of onderbrekingen. Bovendien kunt u via een aux-ingang een portofoon-radio op de Supreme Pro 3+ aansluiten.
De hoofdband en de siliconen oorkussentjes zijn verstelbaar, zodat ze bij elke lichaamsvorm passen en optimaal comfort bieden.
De behuizing is waterdicht, evenals het batterijvak (2 AAA LR03-batterijen) Het volume is via een drukknop instelbaar, om zo het draagcomfort van headset te optimaliseren.
Tot slot profiteert de gebruiker van een autonomie van ongeveer 400 uur in stand-bymodus met de 2 AAA-batterijen.