Sterke punten
- USB- of standalone videoconferentieoplossing zonder PC
- Alles-in-één balk met camera, microfoons en luidsprekers
- Camera met UHD 4K-resolutie (2160p/30ips)
- 4x digitale zoom en brede kijkhoek van 113°
- Focus op de spreker en automatische kadering
- 6 microfoons met een bereik van 4,5 meter
- Onderdrukking van storende geluiden en akoestische echo
- 3-luidsprekersysteem met anti-vibratie
Best verkopende bundels
Wat zijn de kenmerken van de Logitech Rally Bar Mini Wit ?
Eigenschappen
| Cameratype | Videoconferentiesoundbar |
|---|---|
| Aantal deelnemers | Tot 10 deelnemers |
| Werking | USB, Autonoom, Microsoft Teams Rooms, Autonoom, Zoom Rooms, Autonoom, Google Meet Rooms |
| Autonome video conference zonder PC | Autonoom |
| Autonoom conference systeem | Gebaseerd op Android |
| Met luidsprekers | Ja, frontale luidsprekers (ingebouwd) |
| Met microfoon(s) | Microfoons inbegrepen |
| Bereik van de microfoon(s) | 4.5 meter |
| Ingebouwde microfoons | 6 microfoons |
| Microfoons met acoustic fence | Neen |
| Resolutie (video output) | UHD 4K 2160p - 8 Mpx |
| Resolutie van de lens | 8,3 Mpx |
| Gezichtsveld (max) | 120° |
| Gezichtsveld (range) | 100° tot 150° |
| Beweegbare camera (Pan Tilt Zoom) | Ja, ePTZ (digitaal) |
| Totale zoom (optisch + digitaal) | x4 |
| Optische zoom/PTZ | Geen optische zoom |
| Digitale zoom/ePTZ | x4 |
| Inlijsten deelnemers | Ja, auto (AutoFraming) |
| Automatische focus op de actieve spreker | Ja, Speaker tracking |
| Smart Gallery | Ja, smart gallery |
| Met bedieningstablet | Nee |
| Aantal uitgangen voor schermen (HDMI) | x2 - conference op twee schermen |
| HDMI uitgang in de camera | Neen |
| Ingebouwde USB-C hub | Nee |
| Bluetooth voor audio conference | Neen |
| Télécommande | Ja |
| Privacy shutter | Manueel |
| Voeding | Stroomnet |
| Installatie | Aan het scherm, Muurbevestiging, Plat leggen |
| Gewicht | 4,03 kg |
| Afmetingen | 910mm x 164mm x 160 mm |
| Gecertificeerd voor | Microsoft Teams certified, Zoom certified, Google Meet certified |
| Scherm inbegrepen | Nee, enkel video conference materiaal |
Inhoud
- Rally Mini Bar
- Voedingskast
- AC-stroomkabel
- HDMI-kabel
- USB-kabel
- Afstandsbediening
- Lenskap voor hoofdlens en AI Viewfinder
- Gebruikersdocumentatie
Video
Omschrijving van de Logitech Rally Bar Mini Wit
Een USB of autonome videoconferentiebar
De Logitech Rally Bar Mini Wit videoconferentiebar kan eenvoudig worden aangesloten via USB, maar kan ook zelfstandig functioneren met de samenwerkingssoftware Zoom, Google Meet of Microsoft Teams. Zo transformeert u uw vergaderruimte in een Zoom Room, Google Meet Room of Microsoft Teams Room op Android en heeft u geen pc meer nodig om een nieuwe videogesprek te starten. Hiervoor moet u uw Rally Bar Mini verbinden met een touchscreen om deze te configureren en te bedienen.
Het gebruik van BYOD via USB blijft mogelijk zelfs na programmering van de autonome modus.
Als alles-in-één oplossing voor kleine videoconferentieruimtes "huddle room", biedt het toegang tot een 4K PTZ-camera, 3 luidsprekers en 6 omnidirectionele microfoons met achtergrondruisonderdrukking via één enkele verbinding.
Dankzij deze mogelijkheden biedt het de deelnemers een beeld- en geluidskwaliteit van hoge kwaliteit.


Een UHD 4K-camera met kunstmatige intelligentie
De camera van de Logitech Rally Bar Mini Wit biedt een UHD 4K-beeldresolutie en is uitgerust met een 4x digitale zoom waarmee een spreker kan worden gefocust met weinig resolutieverlies. De gemotoriseerde lens (PTZ) en de brede kijkhoek van 113° bieden een volledig zicht op de ruimte en de deelnemers.
De kunstmatige intelligentie ingebouwd in de Logitech Rally past de beeldinstellingen onmiddellijk aan voor een altijd heldere weergave. Het biedt ook 2 weergavemodi:
- De automatische kadering van de deelnemers,
- De focus op de spreker met een miniatuurweergave van de gehele ruimte.
De nieuwe functie, camera zone, maakt het mogelijk om het videovangstgebied in te stellen met behulp van de bedieningstablet. Zo kunt u bepaalde gebieden uitsluiten en worden uw collega's achter glazen oppervlakken niet meer door de camera gedetecteerd.
In autonome modus, met Zoom Rooms of Microsoft Team Room, integreert de Rally Bar mini ook de functie RightSight 2 Grid View (miniatuurweergave) van Logitech. Dankzij AI worden de deelnemers aan de vergadering automatisch gedetecteerd en individueel weergegeven in een miniatuur. Op deze manier zijn ze beter zichtbaar voor een kwalitatieve afstandsvergadering.
Logitech Rally Bar Mini Wit: 6 microfoons en 3 luidsprekers
De 6 microfoons van de Logitech Rally Bar Mini Wit videobar dekken een afstand van 4,5 meter en kunnen worden aangevuld met 2 optionele microfoons om een getrouwe geluidsopname te garanderen. Beamforming en audioprocessing zorgen ervoor dat achtergrondgeluiden of akoestische echo's niet storen.
Tot slot is deze Logitech videobar uitgerust met 2 middentoonluidsprekers en een woofer van 70mm.


Kenmerken van de Logitech Rally Bar Mini Wit videoconferentiebar
- Hoogwaardige videoconferentiebar voor kleine vergaderruimtes
- USB-installatie: compatibiliteit met alle samenwerkingsplatforms
- Autonome installatie (Android): Zoom Rooms, Google Meet Hardware of Microsoft Teams Rooms
- UHD 4K-resolutie (2160p/30fps)
- 4x digitale zoom
- Focus op de spreker en kadering rond de deelnemers door kunstmatige intelligentie
- Automatische aanpassing van de lichtinstellingen
- Vaste kijkhoek: 113° horizontaal, 80,7° verticaal
- PTZ-camera: pan ± 25° / tilt ±15°
- 6 microfoons met Beamforming
- Onderdrukking van achtergrondgeluiden en akoestische echo's
- 3 luidsprekers met trillingsonderdrukkingssysteem
- 2 jaar hardwaregarantie die met een jaar kan worden verlengd dankzij de Logitech garantie-uitbreiding











