Sterke punten
- 1D / 2D / RFID-barcodelezer
- CCD-sensor (bereik 15cm tot 15m)
- Explosieveilig ATEX Zone 1/21
- Draadloos (Bluetooth 2.0): maximaal bereik 10m
- Basisconnectiviteit: USB (meegeleverd), RS232, RS485, KBW
- Autonomie: 12u (12.000 scans)
- Bestand tegen vallen, stof en regen (IP64)
- Meegeleverd: USB-kabel voor opladen
Wat zijn de kenmerken van de Ecom Ident-Ex 01 ?
Eigenschappen
| ATEX | Ja |
|---|---|
| Verbinding basis/lezer | Bluetooth (10 tot 20 m) |
| Scantechnologie | Omnidirectioneel |
| Leesafstand | mini 15cm |
| Bevestiging goede lezing | Ja |
| Interface(s) | USB, RS-232, RS-485 (IBM 46XX-protocollen), toetsenbordemulatie |
| Bestand tegen | stofbestendig (IP5x of beter), vochtbestendig (IP53 of beter), schokbestendig (MIL-STD-810 gecertificeerd), ATEX |
| Type lezer | Draadloos |
| Antimicrobiële case | Nee |
| Weerstandsnorm | Atex (explosieveilig) |
| Gewicht | 500g |
| Fabrieksgarantie | 1 jaar |
Inhoud
- Ecom Ident-Ex 01
- Oplaadkabel
- Reislader
- Instructiehandleiding
- Handleiding
Omschrijving van de Ecom Ident-Ex 01
Barcodescanner Atex Ident-ex 01
De draadloze handheld Ecom Ident Ex 01 is een Atex zone 1/21 scanner, ontworpen om bestand te zijn tegen intensief gebruik in potentieel explosieve omgevingen.
Met een autonomie van 12 uur per dag, dankzij zijn ultra-presterende oplaadbare batterij, is deze draadloze 2D barcodescanner geschikt voor dagelijks gebruik.
De gebruiker heeft de mogelijkheid om de leeskoppen te verwisselen indien nodig, bijvoorbeeld als hij is uitgerust met de RFID-leeskop (optioneel), ongeacht of de scanner aan of uit staat.
Zijn zeer performante leeskoppen maken het mogelijk om 1D of 2D barcodes te lezen op een afstand van minimaal 15 cm en tot meerdere meters, mits de code van goede grafische kwaliteit is en op een groot oppervlak (bijvoorbeeld A4-formaat).
Een interne opslaggeheugen maakt het mogelijk om tot 2MB aan 1D-gegevens of meer dan 600 2D QR-codes op te slaan.
De draadloze scanner integreert Bluetooth-technologie, waarmee een code kan worden gescand op 10 meter afstand van het basisstation.

Belangrijkste kenmerken:
Atex Zone 1/21 certificering
II 2G Ex ib IIC T4 Gb IP64
II 2D Ex ib IIIC T135°C Db IP 6X
Stof- en vloeistofdicht
Bluetooth: scanbereik 10 meter
Scanafstand: van 15 cm tot 15 meter
Autonomie 12 uur
2D Imager Technologie