Sterke punten
- ATEX Zone 2/22, II 3G Ex ic IIC T4 Gc IP54, II 3D Ex ic IIIB T135°C Dc IP54
- Android 7.1
- Bluetooth® 4.1 LE
- IP68: beschermd tegen stof en micropartikels, bestand tegen onderdompeling van 30 minuten tot 2 meter diepte
- Capacitief HD-touchscreen 4,7 inch
- GPS, AGPS, GLONASS, BeiDou
- Te gebruiken in temperatuurbereiken van -20 °C tot 60 °C
- Veel geïntegreerde sensoren
- Luidspreker van 100 dB
- Processor MSM8916 (Quad Core 1.2 GHz)
- Batterij 3950 mAh
- Near Field Communication (NFC)
- WiFi
- Dubbele SIM
Wat zijn de kenmerken van de I.safe IS740.2 ?
Eigenschappen
| OS (besturingssysteem) | Android (Google) |
|---|---|
| Besturingssysteem | Android 7.1 Nougat |
| Voordelen van het model | 4G, IP68, Atex 2/22, GPS, NFC |
| Type mobiel | Smartphone |
| Dubbele sim | Ja |
| Waterdicht | N.B |
| Militaire norm MIL-STD-810 | Ja |
| Atex (explosieveilig) | Zone 2/22 |
| Ingebouwde GPS | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Micro SD | Ja, tot 32 Gb |
| Foto/video | Ja |
| Berichten | Sms, mms, e-mail |
| Schermgrootte | Ultra compact (tot 5,4") |
| Schermgrootte | 4,7 inch (11,94 cm) |
| Scherm resolutie | 1280 x 720 pixels |
| Wifi | Nee |
| Wifi | Ja |
| Netwerk | 4G |
| SOS-toets | Ja |
| BIW (alarm in geval van vallen) | Ja |
| Geïntegreerde barcodelezer | Nee |
| Type batterij | 4000 mAh |
| Afmetingen | 158 x 79 x 15 mm |
Inhoud
- Telefoon IS740.2 met geïntegreerde batterij
- Kabel voor magnetisch opladen
- Oplader
- Oortelefoons
- Snelle startgids
- Veiligheidsinstructies
Omschrijving van de I.safe IS740.2
IS740.2 van i.safe Mobile
De IS740.2 van i.safe Mobile is een robuuste smartphone die draait op het besturingssysteem Android 7.1.
Dun en licht, maar toch stevig, want hij heeft een IP68 classificatie, wat betekent dat hij volledig beschermd is tegen stof en microdeeltjes. Hij is ook bestand tegen onderdompeling tot een half uur op twee meter diepte.
Geniet van een hoge resolutie beeld dankzij het grote capacitieve scherm (4,7 inch) en de HD Bright View RugDisplay Glass-technologie.
Uitgerust met een GPS (AGPS, GLONASS, BeiDou) en ontworpen voor gebruik door professionals in explosiegevaarlijke zones, richt de IS740.2 van i.safe Mobile zich voornamelijk op geïsoleerde werknemers.
De Near Field Communication maakt het mogelijk om gegevens over te dragen, toegang te controleren of producten snel te identificeren, zonder contact of kabel.
Met zijn 4G connectiviteit en zijn MSM8937-processor biedt deze robuuste smartphone opmerkelijke soepelheid bij het navigeren en downloaden van informatie.
Belangrijkste functies van de robuuste smartphone IS740.2 van i.safe Mobile:
● Android 7.1
● Waterdicht en robuust: IP68
● Gecertificeerd voor gebruik in explosieve omgevingen (ATEX 2/22)
● 4G-connectiviteit, Bluetooth en WiFi
● Dubbele micro SIM
● Capacitief touchscreen Bright View RugDisplay Glass, 4,7''
● Ingebouwde versterker van 100 dB
● Near Field Communication (NFC)
● Aanwezigheid van sensoren (gyroscoop, magnetische sensor, barometer...)
● Achtercamera (13 MP) en frontcamera (5 MP)
● GPS, AGPS, GLONASS, BeiDou
● Krachtige batterij (3950 mAh)
● MSM8937-processor (Quad Core 1.2 GHz)
● Werkt van -20 °C tot 60 °C
● Magnetische USB-oplaadpoort + magnetische kabel
