Sterke punten
- Atex Zone 1/21 Div1
- Scherm: 4.5" (11.43 cm) aanraakgevoelig
- Besturingssysteem: Android 7.1
- Batterij: 3600 mAh
- Camera: 8 Mpx Autofocus + 5 Mpx
- Aanpasbare knoppen: 2 (PTT-SOS)
- Waterdicht: IP68
- Weerstand: MIL-STD-810G
- Gewicht: 325g
- Connectiviteit: 4G / WIFI / Bluetooth 4.1 / GPS / NFC
- Poort: Waterdichte USB 2.0 / Jack 3.5mm
Wat zijn de kenmerken van de I.safe IS520.1 ?
Eigenschappen
| OS (besturingssysteem) | Android (Google) |
|---|---|
| Besturingssysteem | Android 5.1 Lollipop |
| Voordelen van het model | 4G, IP68, Atex 1/21, GPS, NFC |
| Type mobiel | Smartphone |
| Dubbele sim | Nee |
| Waterdicht | N.B |
| Militaire norm MIL-STD-810 | Ja |
| Valbestendigheid | Valbestendig en waterdicht |
| Atex (explosieveilig) | Zone 1/21 |
| Ingebouwde GPS | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Micro SD | Ja, tot 64 Gb |
| Foto/video | Ja |
| Portofoon | Als optie |
| Berichten | Sms, mms, e-mail |
| Schermgrootte | Ultra compact (tot 5,4") |
| Schermgrootte | 4,5 inch (11,43 cm) |
| Scherm resolutie | 1280 x 720 pixels |
| Wifi | Ja |
| Wifi | Ja |
| Netwerk | 4G |
| SOS-toets | Nee |
| BIW (alarm in geval van vallen) | Als optie |
| Geïntegreerde barcodelezer | Nee |
| Type batterij | 3020 mAh |
| Gewicht | 245 g |
| Afmetingen | 153 x 82 x 14 mm |
Inhoud
- Mobiel IS520.1
- Batterij
- USB-kabel
- Europese oplader
- i.safe PROTECTOR
- Snelstartgids
- Veiligheidsinstructies
Omschrijving van de I.safe IS520.1
IS520.1 van i.safe Mobile :
i.safe Mobile biedt een nieuwe mobiele telefoon aan voor gebruik in Atex 1/21-zones, de IS520.1. Dit is een robuuste smartphone die draait op Android 5.1.
Met zijn moderne design bevat hij de nieuwste technologieën om de bescherming van de alleenwerkende werknemer te garanderen, waaronder een geïntegreerde GPS en talrijke sensoren (G-sensor, L-sensor, P-sensor, gyroscoop, luchtdruksensor). U kunt ook optionele PTI-functies toevoegen (op aanvraag bij bestelling).
De IS520.1 van i.safe Mobile is volledig waterdicht: gecertificeerd IP68, hij is bestand tegen onderdompeling van een uur tot twee meter diep en is ook beschermd tegen stofdeeltjes en stof.
Uitgerust met een krachtige processor, kunt u uw gegevens soepel laden en navigeren. Bovendien zorgt zijn snellader voor 24/7 gebruik.
Het multicapacitieve scherm van de IS520.1-smartphone biedt u een beeld van hoge kwaliteit dankzij de HD RugDisplay technologie en zijn resolutie van 1280 x 720 pixels.
Tot slot is de IS520.1 van i.safe Mobile gemakkelijk te bedienen met handschoenen en beschikt hij over NFC-technologie voor gegevensoverdracht, toegangscontrole of snelle productidentificatie, zonder kabel of contact.


Belangrijkste functies van de robuuste smartphone IS520.1 van i.safe Mobile :
● Android 5.1
● Waterdicht en robuust: IP68
● Gecertificeerd voor gebruik in explosieve atmosferen (ATEX 1/21)
● 4G LTE-connectiviteit, Bluetooth en WiFi
● Te gebruiken met handschoenen
● Multicapacitief aanraakscherm RugDisplay Glass, 4,5 inch
● 3W versterker met een vermogen van 100 dB geïntegreerd
● Near Field Communication (nabijheidscommunicatie)
● G-sensor, L-sensor, P-sensor, gyroscoop, luchtdruksensor
● GPS, AGPS, GLONASS
● Krachtige batterij (3020 mAh) en snellader
● Processor MSM8953 (Octa-Core 64 Bit ARM)
● Werkt van -20 °C tot 60 °C
● Optionele PTI-functies op aanvraag bij bestelling
● Optionele PTT walkie-talkie functies op aanvraag bij bestelling
● Uitbreidbaar micro-SD-geheugen tot 64 GB
● Twee camera's




