Sterke punten
- Professionele grafische tablet + Pro Pen-stylus
- 22-inch LED-scherm met hoge resolutie
- Verwijderbare standaard verstelbaar in 3 hoeken
- 2048 drukniveaus
- MAC of PC-verbinding
- Aanpasbare ExpressKeys™
Wat zijn de kenmerken van de Wacom Cintiq 22HD Touch ?
Eigenschappen
| Scherm | Ingebouwd scherm |
|---|---|
| Schermgrootte | 21,5 inch |
| Scherm resolutie | 1920 x 1080 pixels |
| Contrastverhouding | 900:1 |
| Actief oppervlak | 480,06 x 271,78 mm |
| Stylus pen inbegrepen | Ja |
| Pen resolutie | 5080 lignes par pouce |
| Druk niveau | 2048 |
| Interface met de computer | DVI-I digitale video, USB |
| Gewicht | 8,5 kg avec le socle |
| Afmetingen | 650 x 400 x 55 mm |
| Geschikt voor | MAC en PC |
| Garantie | 3 jaar |
Inhoud
- Wacom Cintiq 22HD Touch grafische tablet
- 3-in-1 kabel met HDMI- en USB-connectoren voor MAC en PC
- Verstelbare en afneembare standaard
- Pro Pen-stylus geleverd in een draagetui
- AC-netadapter
- Installatie-cd
- CD-ROM met stuursoftware
- Snelstartgids
Omschrijving van de Wacom Cintiq 22HD Touch
Wacom Cintiq 22HD Touch
Met de Cintiq 22HD Touch grafische tablet richt Wacom zich op ervaren gebruikers. Geleverd met een drukgevoelige stylus, kunt u direct op het high-definition scherm creëren.
Dit digitale creatiehulpmiddel biedt sneltoetsen die u naar wens kunt configureren dankzij de ExpressKeys™ aan de zijkant. Zo kunt u met één druk op de knop toegang krijgen tot uw favoriete functies.


Intuïtief en comfortabel gebruik
De multi-touch ondersteuning biedt u de mogelijkheid om met beide handen te werken om in te zoomen en uw creatie te draaien. De Wacom Cintiq 22HD is uitgerust met een draaibare standaard die zich aanpast aan uw werkhouding en kijkhoek naar keuze.
Geschikt voor zowel linkshandige als rechtshandige gebruikers, de Wacom Cintiq 22HD touch heeft een groot 21,5 inch (54,5 cm) scherm met een actief oppervlak van 479 x 271 mm. Met een weergave van 16,7 miljoen kleuren komt de weergave van uw creaties dicht bij de werkelijkheid.
Belangrijkste kenmerken van de Wacom Cintiq 22HD Touch grafische tablet:
● Scherm 21,5 inch, 1920 x 1080
● Interface: VGA, DVI
● Contrast: 900:1
● Kijkhoek van 178°
● Latentie: 14 ms
● Stylusresolutie: 5081 lpi
● 2048 drukniveaus
● Actief oppervlak: 479 x 271 mm
● Gewicht: 6,7 kg zonder standaard (8,4 met)
● Verstelbare draaibare standaard (tot 180°) inbegrepen
● Multi-touch
Wist u dat?
Wacom kan u op locatie bezoeken!
Een team dat zich richt op professionals kan u voor, tijdens en na uw project begeleiden.
Wilt u een demonstratie op locatie, een producttest of technische ondersteuning? Neem contact met ons op via 0801 23 05 05