Sterke punten
- Onderwijs klanten: profiteer van een SPECIALE PRIJS op 0801 23 05 05
- 16'' scherm met ultrahoge resolutie 3840 x 2160
- Inclusief Wacom Pro Pen 2-stylus
- 8192 drukniveaus
- Multi-touch technologie voor intuïtief gebruik
- Ingebouwde uitklapbare voeten voor een hoek van 20°
- Aansluiting voor MAC of PC
- Geschikt voor zowel links- als rechtshandigen
- 17 ExpressKey™-toetsen per applicatie aanpasbaar
Wat zijn de kenmerken van de Wacom Cintiq Pro 16 ?
Eigenschappen
| Scherm | Ingebouwd scherm |
|---|---|
| Schermgrootte | 16,0 inch |
| Scherm resolutie | 3840 x 2160 |
| Contrastverhouding | 1000:1 |
| Actief oppervlak | 34,5 x 19,4 cm |
| Stylus pen inbegrepen | Ja |
| Pen resolutie | 5080 lpi |
| Druk niveau | 8192 |
| Interface met de computer | HDMI, USB |
| Gewicht | 1,5 kg |
| Afmetingen | 41 x 26,5 x 1,75 cm |
| Geschikt voor | MAC en PC |
| Garantie | 3 jaar |
Inhoud
- Wacom Cintiq 16 Pro grafische tablet
- Wacom Pro Pen 2-stylus met gekleurde ringen + penhouder
- Puntentrekker
- 6 standaard punten
- 4 viltpunten
- Kleuridentificatieringen
- Voedingsblok en kabel
- Wacom® Link-adapter met USB-C, Mini DisplayPort en USB-kabel/connectoren
- Reinigingsdoekje
- Handleiding
Omschrijving van de Wacom Cintiq Pro 16
Wacom Cintiq 16 Pro
De Wacom Cintiq 16 Pro grafische tablet is bedoeld voor alle professionele tekenaars (architecten, grafisch ontwerpers, illustratoren, designers...) die op zoek zijn naar een high-end en krachtig hulpmiddel.
Dankzij de 4K-resolutie en een kleurnauwkeurigheid van bijna 94% Adobe® RGB, brengt het grote 16-inch scherm van deze Wacom-tablet elk detail van uw schetsen tot leven. Met een mat glazen paneel biedt het dezelfde gevoelens als een potlood op papier.
Teken direct op het interactieve scherm van de Cintiq 16 Pro en stuur uw tekeningen snel naar MAC of PC dankzij de meegeleverde USB-C naar USB-C kabel. U ontvangt ook een Wacom Link-adapter voor aansluiting op een mini DisplayPort of een standaard USB-poort.


Gevoelige en nauwkeurige stylus
De Cintiq 16 Pro wordt geleverd met de Wacom Pro Pen 2 stylus. Deze ondersteunt natuurlijk de kanteling en veroorzaakt geen vertraging met de tablet. Bovendien biedt hij maximale precisie en drukgevoeligheid en heeft hij geen batterij of opladen nodig.
Aanpasbaar dankzij de ExpressKey-functies en radiale menu's, past deze Wacom grafische tablet zich aan al uw creatieve eisen aan. Het multi-touch systeem geeft u de mogelijkheid om te zoomen, pannen en roteren naar wens.
Belangrijkste kenmerken van de Wacom Cintiq 16 Pro grafische tablet:
● 16-inch scherm, resolutie 3840 x 2160, 4K
● Kijkhoek 88°
● Adobe RGB 94%
● 8192 drukniveaus van de stylus
● Wacom Pro Pen 2 stylus met comfortabele ergonomische grip en gum
● Multi-Touch: Pan-, zoom- en rotatiegebaren beschikbaar in de meeste toepassingen, inclusief Adobe® Photoshop® en Illustrator®
● 3 USB-C interfaces, een SDXC-slot en een hoofdtelefoonaansluiting
● Actief oppervlak: 34,5 x 19,4 cm
● Ingebouwde uitklapbare voeten voor een hoek van 20°
● Gewicht: 1,5 kg
● 4 aanpasbare Express Keys, gemakkelijk toegankelijke snelkoppelingen
● Helderheid: 250 cd/m²
● Contrast: 1000:1/ 25 ms
● Gebruik met rechter- of linkerhand
● Ingebouwde standaard (5° zonder voeten of 20° met voeten); Wacom 3-positie standaard optioneel verkrijgbaar
● 3 jaar garantie
Wist u dat?
Wacom kan u op locatie bezoeken!
Een team dat zich richt op professionals kan u begeleiden voor, tijdens en na uw project.
Wilt u een demonstratie op locatie, een producttest of technische ondersteuning? Neem contact met ons op via 0801 23 05 05
