Buitenstation Gigaset N870E: tot 20.000 handsets op één systeem
De Gigaset N870, die zich al in veel bedrijven heeft bewezen, is nu ook beschikbaar in een buitenversie met de N870E. Dit multicellulaire systeem kan tot 250 handsets / SIP-accounts / gebruikers per basisstation registreren en ondersteunt tot 60 gelijktijdige oproepen. Monteer het aan de muur of het plafond voor maximale dekking.
De uitbreidbare DECT N870E biedt kleine MKB-bedrijven de mogelijkheid om te groeien en steeds grotere omgevingen te ondersteunen. Compatibel met alle nieuwere handsets van het merk, is het systeem interoperabel met alle communicatieplatforms en netwerkproviders.
Profiteer van auto-provisioning en implementeer uw oplossing op afstand met de N870E. Nu compatibel met Microsoft Teams, kunt u het platform direct op compatibele Gigaset-handsets pushen en eenvoudige handelingen uitvoeren zoals oproepen doorverbinden, in de wacht zetten en zelfs deelnemen aan lopende vergaderingen.