Sterke punten
- Ontvangstvolume instelbaar
- Grote toetsen
- Verlicht LCD-scherm
- Handsfree modus
- Direct geheugennummer
- Telefoonboek met 150 ingangen
- Oproeplog van de laatste 10 binnenkomende oproepen
- Wachtstand
Wat zijn de kenmerken van de Geemarc AmpliDect 260 ?
Eigenschappen
| Aantal telefoons | 1 handset |
|---|---|
| Maximum aantal telefoons (als optie) | 5 |
| Houder op afstand | Nee |
| Scherm | Backlight zwart-wit |
| Map | 150 contacten |
| Antwoordapparaat | Nee |
| Handsfree | Ja |
| Trilfunctie | Nee |
| Conferentie met 3 personen (1 extern en 2 intern) | Ja |
| Oproepenlijst | Ja |
| Weergave van het nummer en de naam. | Ja |
| Beltonen | 10 sonneries dont 5 polyphoniques |
| Bluetooth | Nee |
| Hoofdtelefooningang | Nee |
| Bescherming individuele werknemer (BIW) | Nee |
| Bereik | Max. 50 m binnen en max. 300 m buiten |
| Batterijduur in gesprek | 8 uur |
| Te verbinden op | Analoge lijn (FT, ADSL-box) |
| Batterijen | 2 x AAA NiMh 800mAh |
| Gecombineerde afmetingen | 18 x 5,6 x 2,7 cm |
| Technologie | DECT |
| Verenigbaar Microsoft Teams SIP gateway | Neen |
| Fabrieksgarantie | 2 jaar |
Inhoud
- Basisstation
- Handset
- Netadapter
- 2 AAA NiMh-batterijen
- Draagclip
- Gebruikershandleiding
Omschrijving van de Geemarc AmpliDect 260
Geemarc AmpliDect 260
De Geemarc AmpliDect 260 heeft een handset met zeer grote toetsen, de karakters zijn zwart en dik en bieden daardoor een sterk contrast op een witte achtergrond. Dit maakt deze telefoon de ideale partner voor mensen met een visuele beperking.
Dit model maakt het mogelijk om een nummer direct in het geheugen op te slaan, waarna het mogelijk is om dit nummer te bellen door eenvoudig op de rode toets aan de achterkant van de handset te drukken. Dankzij deze functie kunt u gemakkelijk contact opnemen met uw dierbaren in geval van nood.
Met de AmpliDect 260 kunt u het luistervolume tot 50dB instellen! Het is de draadloze telefoon met de hoogste versterking op de markt, waardoor hij geschikt is voor slechthorenden en zelfs compatibel is met hoortoestellen.
Bekijk alle Geemarc-telefoons


Belangrijkste kenmerken van de AmpliDect 260:
● Grote toetsen en contrasterende grote karakters
● Eén nummer direct in het geheugen opslaan
● Verlicht LCD-scherm
● Geheimhoudingsfunctie
● Handsfree modus
● Wachtstand
● Telefoonboek met 150 contacten
● Instelbaar ontvangstvolume