Epos Expand Vision 5: de videoconferentie die aan uw behoeften voldoet
De alles-in-één balk Epos Expand Vision 5 is ontworpen om zich aan elke situatie aan te passen. In USB-modus kunt u videoconferenties houden via elke communicatie software. Verbind hiervoor de camera met uw pc of Mac met een USB-kabel.
In stand-alone modus geïnstalleerd, kan het uw vergaderruimte omvormen tot Microsoft Teams Rooms (vereist Expand Control-tablet), Zoom Rooms of RingCentral Rooms. In deze configuratie is een computer niet meer nodig, vergaderingen worden op het scherm van de kamer weergegeven en kunnen met één klik worden gestart (met de afstandsbediening, de tablet of vanaf een touchscreen). Het schakelen tussen de modi gebeurt eenvoudig door de USB-kabel op de computer aan te sluiten.
Dankzij de stand-alone modus en het geïntegreerde besturingssysteem kunt u genieten van video op een dubbel scherm met de video aan de ene kant en het delen van het scherm aan de andere kant. Het delen van het scherm gebeurt bedraad, via HDMI, of draadloos.
De audio-videobalk van Epos wordt geleverd met een muurbeugel die boven of onder het scherm kan worden geïnstalleerd. Het is ook mogelijk om het apparaat op een tafel te plaatsen op zijn standaard.









