Sterke punten
- 1000 mAh batterij
- IP 54
- Voor- en achtercamera
- Schokbestendig
- Dual SIM
- Bestand tegen spatwater
- Zaklamp
- Uitbreidbaar geheugen tot 32GB met microSD
Wat zijn de kenmerken van de Energizer Hardcase H10 ?
Eigenschappen
| OS (besturingssysteem) | Android (Google) |
|---|---|
| Besturingssysteem | Android 7.0 Nougat |
| Voordelen van het model | 1000 mAh batterij, dual SIM, IP54, schokbestendig |
| Type mobiel | Klassieke mobiele telefoon (Feature Phone) |
| Dubbele sim | Ja |
| Waterdicht | Nee |
| Militaire norm MIL-STD-810 | Nee |
| Valbestendigheid | Valbestendig |
| Atex (explosieveilig) | Nee |
| Ingebouwde GPS | Nee |
| Bluetooth | Ja |
| Micro SD | Ja, tot 32 Gb |
| Zaklamp | Ja |
| Foto/video | Ja |
| Trilfunctie | Ja |
| Radio | Ja |
| Berichten | Sms |
| Schermgrootte | 5,2 inch IPS HD |
| Scherm resolutie | 720 x 1280 pixels |
| Wifi | Nee |
| Netwerk | 3G |
| SOS-toets | Nee |
| BIW (alarm in geval van vallen) | Nee |
| Geïntegreerde barcodelezer | Nee |
| Type batterij | 4000 mAh |
| Batterijduur tijdens een gesprek | 9 heures |
| Batterijduur in de slaapstand | 5.5 jours |
| Gewicht | 80 g |
| Afmetingen | 150, 8 * 76,2 * 11,1 mm |
Inhoud
- Metalen doos
- Hardcase H10 telefoon
- Oordopjes
- Snelstartgids
- Oplader
Video
Omschrijving van de Energizer Hardcase H10
Word een kleine avonturier met de Energizer Hardcase H10:
Ga op avontuur met uw Energizer Hardcase H10!
Uitgerust met een batterij van 1000 mAh, geniet u van een standby-tijd van 5,5 dagen of 9 uur gesprekstijd.
IP54-gecertificeerd, uw gsm is bestand tegen spatten en stof. Gemaakt van versterkte en geharde materialen, is hij beschermd tegen stoten en vallen tot 1,20 meter.
Zeer licht met zijn 80 gram, hij is gemakkelijk mee te nemen en overal op te bergen. Het toetsenbord met grote en soepele toetsen maakt het eenvoudig om een sms te schrijven.
De zeer praktische zaklamp is erg handig in het donker dankzij zijn krachtige verlichting.
Met zijn twee camera's kunt u een foto maken met de voor- of achtercamera.
U kunt 2 SIM-kaarten in uw telefoon plaatsen: combineer ze voor meer gemak. Er is ook een sleuf voor een MicroSD-kaart om uw geheugen uit te breiden tot 32GB.
Belangrijkste kenmerken van de Energizer Hardcase H10 mobiele telefoon:
- Batterij 1000 mAh
- IP 54
- 1,8" TFT-scherm
- Voor- en achtercamera
- Dubbele SIM
- Bluetooth 3.0
- 2G
- 64MB ROM - 32MB RAM
- MicroSD tot 32 GB
- Zaklamp
- FM-radio
- Trilstand