Sterke punten
- 1D-barcodelezer (EAN, UPC)
- Laser sensor (bereik 3cm tot 70cm)
- Tijdelijke opslag 500 scans
- Draadloos (Bluetooth 3.0): bereik 25m
- Basisconnectiviteit (KABEL NIET MEEGELEVERD): USB, RS232, RS485, KBW
- Batterij 1400mAh (30.000 scans per lading)
- Bestand tegen vallen, stof en regen (IP42)
- Meegeleverd: Oplaadstand
Wat zijn de kenmerken van de Datalogic Quickscan QBT2131 ?
Eigenschappen
| ATEX | Neen |
|---|---|
| Verbinding basis/lezer | Bluetooth (10 tot 20 m) |
| Scantechnologie | Bidirectioneel |
| Leesafstand | 3cm à 70cm |
| Leessnelheid | 400 scans/s |
| Leeshoek | 65° |
| Bevestiging goede lezing | Ja |
| Interface(s) | USB, RS-232, RS-485 (IBM 46XX-protocollen), toetsenbordemulatie |
| Bestand tegen | stofbestendig (IP5x of beter), vochtbestendig (IP53 of beter), schokbestendig (MIL-STD-810 gecertificeerd) |
| Type lezer | Draadloos |
| Levensduur van de batterij | 30.000 scans |
| Antimicrobiële case | Nee |
| Weerstandsnorm | Geen |
| Gewicht | Lezer: 190 g Station: 221 g |
| Fabrieksgarantie | 1 jaar |
Inhoud
- Datalogic Quickscan QBT2131 lezer
- Presentatiestandaard
- USB-MICRO kabel NIET MEEGELEVERD
- Voeding NIET MEEGELEVERD
Omschrijving van de Datalogic Quickscan QBT2131
Datalogic Quickscan QBT2131
Met de draadloze Bluetooth technologie kan de QuickScan QBT2131 van Datalogic gegevens naar de host verzenden via zijn basisstation, maar ook naar elk ander compatibel Bluetooth-apparaat. Deze draadloze lineaire imager werkt ook met Android- of IOS-tablets.
Deze 1D-barcodelezer van Datalogic is ideaal voor toepassingen in de detailhandel, inventarisatietaken of administratieve diensten. Draadloos, het stelt u in staat om 1D-symbologieën efficiënt te scannen dankzij de kwaliteit van zijn laserstraal: zeer zichtbaar, breed en snel.
De goede leesbevestigingstechnologie van de Datalogic Green Spot-barcode stelt de gebruiker in staat om te verzekeren dat de gescande gegevens correct zijn vastgelegd. Dit wordt versterkt door een beheer van de geluidstonen, nuttig bijvoorbeeld wanneer u zich naast andere operators bevindt die ook een scanner gebruiken.
Geleverd met zijn laad- en presentatiestandaard, kan de Datalogic QBT2131 in handsfree modus worden gebruikt, bijvoorbeeld op een kassabalie.


Belangrijkste kenmerken:
● Lezen van 1D-codes
● Visuele of hoorbare scanvalidatie
● IP42
● Bestand tegen vallen van 1,5 m op beton
● Zeer effectieve laserstraal
● Bluetooth-technologie met een bereik tot 25 m
● Leessnelheid: 400 scans/sec
● Te gebruiken als draagbaar of handsfree
● 30.000 scans per lading
● Maximale resolutie: 0,102 mm
● 3 jaar garantie op onderdelen en arbeid





