Sterke punten
- Ontworpen smartphone, slank en elegant
- IP68: bestand tegen vallen, schokken, stof en waterdicht
- Versterkt 5,65" HD-scherm, Corning Gorilla 6
- Krasbestendig, te gebruiken met handschoenen en natte handen
- Dual SIM-kaart
- OS: Google Android 9
- Octocore-processor, 2,3 GHz
- Interne opslag: 64GB uitbreidbaar met microSD-kaart
- Camera met Sony-sensoren: 12MP en 8MP
- Connectiviteit: WiFi, bluetooth, 3,5mm jack, USB-C, NFC, GPS
- Batterijduur: tot 29 uur gesprekstijd
Wat zijn de kenmerken van de Caterpillar CAT S52 ?
Eigenschappen
| OS (besturingssysteem) | Android (Google) |
|---|---|
| Besturingssysteem | Android 9 |
| Voordelen van het model | Ontwerp, slank, uiterst robuust, IP68, dubbele camera met Sony-sensoren, dual SIM, uitgebreide connectiviteit |
| Type mobiel | Smartphone |
| Dubbele sim | Ja |
| Waterdicht | Ja |
| Militaire norm MIL-STD-810 | Nee |
| Valbestendigheid | Valbestendig en waterdicht |
| Atex (explosieveilig) | Nee |
| Ingebouwde GPS | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Micro SD | Ja |
| Foto/video | Ja |
| MP3-speler | Ja |
| Trilfunctie | Ja |
| Radio | Ja |
| Schermgrootte | Compact (van 5,5" tot 5,9") |
| Schermgrootte | 5,65" |
| Scherm resolutie | HD |
| Wifi | Ja |
| Wifi | Nee |
| Netwerk | 4G |
| SOS-toets | Nee |
| BIW (alarm in geval van vallen) | Nee |
| Geïntegreerde barcodelezer | Nee |
| Frequentie | Quadriband |
| Type batterij | Lithium Ion |
| Batterijduur tijdens een gesprek | 29u |
| Batterijduur in de slaapstand | 28 dagen |
| Gewicht | 210g |
| Afmetingen | 158,1 x 76,6 x 9,69 mm |
| Fabrieksgarantie | 2 jaar |
Inhoud
- Caterpillar S52 smartphone
- Handleiding
Omschrijving van de Caterpillar CAT S52
Caterpillar Cat S52
De versterkte smartphone Caterpillar S52 valt op door zijn elegantie, slankheid (9,69 mm dik) en lichte gewicht (210 g). Ondanks zijn verfijnde uiterlijk is de Cat S52 een robuuste smartphone die bestand is tegen alle dagelijkse incidenten.
Voldoet aan militaire normen en gecertificeerd IP68, de robuuste smartphone Caterpillar S52 is bestand tegen stof, vallen van 1,5 m op beton en is waterdicht tot 1,5 m diepte gedurende 35 minuten en heeft waterdichte aansluitingen. Bovendien heeft het een groot 5,7-inch scherm versterkt met Corning® Gorilla® 6-glas om het te beschermen tegen barsten en schokken.
Uitgerust met de Mediatek Helio P35 Octocore 2,3 GHz-processor, staat de Cat S52 bekend om zijn krachtige prestaties en werkt op het Android 9.0-besturingssysteem.
De Caterpillar S52 heeft een intern geheugen van 64 GB ROM en 4 GB RAM en is uitgerust met een dubbele SIM-kaart en een micro SD-kaartsleuf om het interne geheugen uit te breiden.
Onder zijn echte troeven integreert de versterkte smartphone Caterpillar S52 een dubbele camera met geïntegreerde Sony-sensoren voor een resolutie van 12 MP aan de achterkant en 8 MP aan de voorkant. Zijn hoogwaardige camera zorgt voor heldere HD-foto's, zelfs bij weinig licht.
Zijn 3100 mAh Lithium Ion-batterij biedt een gebruikstijd van 29 uur.
Tot slot biedt de Caterpillar S52 een brede connectiviteit via zijn 3,5 mm audio-aansluiting, USB-C-poort, WiFi, Bluetooth, 4G LTE, NFC en vingerafdruklezer.


Belangrijkste voordelen van de versterkte smartphone Caterpillar S52
- Versterkte smartphone
- Slank, elegant en modern design
- Gecertificeerd IP 68: bestand tegen stof, vallen van 1,5 m en waterdicht tot 1,5 m gedurende 35 minuten (met waterdichte aansluitingen)
- Voldoet aan militaire normen MIL SPEC 810G
- OS: Android 9
- Processor Mediatek Helio P35 MT 6765 2,3 GHz octa-core processor
- 5,7" scherm met Corning Glass 6
- Geheugen 64 GB ROM en 4 GB RAM uitbreidbaar met micro SD-kaart
- Dubbele SIM-kaart / micro SD-kaartsleuf
- Dubbele camera met Sony dual pixel sensor: 12 MP aan de achterkant en 8 MP aan de voorkant
- Brede connectiviteit: 3,5 mm jack, USB-C, WiFi, 4G LTE, Bluetooth 5.0
- Vingerafdruklezer, NFC
- Applicaties: OfficeSuite, File Commander, App Toolbox
- Batterij: 3100 mAh
- Gebruikstijd: 29 uur
- Gewicht: 210 g