Sterke punten
- Gecertificeerd IP68 en MIL SPEC 810G
- Ultra robuust (bestand tegen vallen van 1,80m)
- Water- en stofdicht (1,2m gedurende 35 minuten)
- Dubbele SIM
- Sleuf voor een micro SDXC-kaart
- Interne opslag: 4 GB uitbreidbaar tot 128 GB
- 4G (LTE)
- Grote capaciteit batterij: 2300 mAh
- Gesprekstijd: tot 12 uur
- Camera/video: 2 MP
- MP3- en MPEG4-weergave
- Micro USB-poort, USB-OTG
- 3,5 mm jackaansluiting
Wat zijn de kenmerken van de Caterpillar CAT B35 ?
Eigenschappen
| Besturingssysteem | KaiOS |
|---|---|
| Voordelen van het model | IP68, 4G, dubbele SIM, SDXC-kaartsleuf, bluetooth, GPS, 12 uur batterijduur, geïntegreerde Google-applicaties, |
| Type mobiel | Klassieke mobiele telefoon (Feature Phone) |
| Dubbele sim | Ja |
| Waterdicht | Ja |
| Militaire norm MIL-STD-810 | Ja |
| Valbestendigheid | Valbestendig en waterdicht |
| Atex (explosieveilig) | Nee |
| Ingebouwde GPS | Ja |
| Tracker | Nee |
| Bluetooth | Ja |
| Micro SD | Ja, tot 128 Gb |
| Zaklamp | Ja |
| Foto/video | Ja |
| MP3-speler | Ja |
| Trilfunctie | Ja |
| Walkie-Talkie functie | Neen |
| Portofoon | Nee |
| Radio | Ja |
| Berichten | Sms, mms, e-mail |
| Schermgrootte | 2.0" |
| Scherm resolutie | 320 x 240 pixels |
| Wifi | Ja |
| Netwerk | 4G |
| SOS-toets | Nee |
| BIW (alarm in geval van vallen) | Nee |
| Geïntegreerde barcodelezer | Nee |
| Type batterij | Lithium Ion |
| Batterijduur tijdens een gesprek | Jusqu'à 12h |
| Batterijduur in de slaapstand | 30 jours |
| Gewicht | 101g |
| Afmetingen | 138 x 60 x 13,9 mm |
| Fabrieksgarantie | 2 jaar |
Omschrijving van de Caterpillar CAT B35
CAT B35: Robuuste, waterdichte mobiele telefoon met dual SIM en 4G
De robuuste mobiele telefoon CAT B35 van Caterpillar is een GSM met IP68-certificering en voldoet aan militaire normen. Uiterst duurzaam, hij kan vallen tot 1,80 m op beton weerstaan dankzij zijn versterkte rubberen behuizing. Maar hij is ook bestand tegen extreme omstandigheden: stof, uitzonderlijke temperaturen en is waterdicht tot 1,2 m gedurende 35 minuten.
Naast het bieden van ongeëvenaarde stevigheid en weerstand, heeft de Caterpillar B35 dezelfde functies als een smartphone. Compatibel met 4G LTE-netwerken kunt u op internet surfen, video's bekijken, e-mails verzenden, enz., zelfs in WiFi-modus. De B35 is ook uitgerust met Google-applicaties (Google Assistent, Google Maps, enz.).
Dit model biedt u tal van extra functies, zoals een dubbele microSIM-kaartsleuf, waarmee u uw robuuste mobiele telefoon zowel professioneel als privé kunt gebruiken.
De CAT B35 heeft een intern geheugen van 4 GB dat kan worden uitgebreid tot 128 GB dankzij de sleuf voor een micro SDXC-kaart.
Dit Caterpillar-model onderscheidt zich ook door zijn grote 2.300 mAh batterijcapaciteit, die een gesprekstijd van 12 uur biedt.
Voor extra veiligheid kunt u met de B35 van Caterpillar gegevens op afstand vergrendelen en wissen om uzelf tegen diefstal te beschermen.
Deze robuuste mobiele telefoon is uitgerust met een micro USB-poort, USB-OTG en een 3,5 mm aansluiting om oortjes aan te sluiten of een headset via Bluetooth te verbinden voor handsfree gebruik.


Belangrijkste kenmerken van de CAT B35
IP68 en MIL SPEC 810G gecertificeerd
Bestand tegen vallen tot 1,80 m op beton dankzij zijn versterkte rubberen behuizing
Waterdicht tot 1,2 m diepte gedurende 35 minuten, stofdicht, bestand tegen extreme temperaturen
Besturingssysteem: KaiOS
Processor: Spreadtrum 7701
Lithium-ion batterij 2.300 mAh
Autonomie: tot 12 uur
Connectiviteit: 4G, Wifi, Bluetooth, GPS
Dubbele micro SIM-kaartsleuf
Sleuf voor micro SDXC-kaart tot 128 GB
Camera / video: 2MP
MP3-, MP4-speler, FM-radio