Sterke punten
- 86” (218 cm) UHD 4K touchscreen
- Android 8.0-systeem
- Aanraaktechnologie: Infrarood
- Aanraakoppervlak "indirecte aanraking" (zonder Optical Bonding)
- Ingebouwde luidsprekers 2 x 15 Watt
- Draadloos of HDMI-schermdeling
- Connectiviteit: WIFI en Bluetooth 4.2
- Insert voor PC-formaat Intel OPS (optionele PC OPS)
Wat zijn de kenmerken van de Boxlight MimioDisplay 86 inch ?
Eigenschappen
| OS (besturingssysteem) | Android (Google) |
|---|---|
| Besturingssysteem | Android 8.0 Oreo |
| Beeldschermtype | Touchscreen interactief |
| Type beeldscherm | Interactief touchscreen |
| Schermgrootte | 86 inch (218 cm - 2,04 m²) |
| Helderheid | 400 cd/m² |
| Formaat | 16/9 |
| Resolutie | 8,3 Mpx - 3840 x 2160 - UHD 4K |
| Ingebouwde webcam | Neen |
| Met luidsprekers | Ja, frontale luidsprekers (ingebouwd) |
| Compatibel verticale weergave | Nee |
| Resolutie (video output) | Zonder camera |
| Detail & schrijfsnelheid | ★★★ Infrarood / InGlass |
| Tactiele precisie | ★ "indirecte" aanraking (air gap) |
| Google EDLA certified | Neen |
| Ingebouwde PC (Slot OPS) | Ja, als optie (OPS) |
| Verbindingen | Wi-Fi, USB, Ethernet, HDMI, VGA, VGA in, Ingang AV, Jack 3.5 mm, RS232 |
| Draadloze screen sharing | Vanaf PC Windows, Vanaf Smartphone Android |
| Wifi | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| VESA | 75 x 75 |
| Autonoom conference systeem | Geen geïntegreerd video conference systeem |
| Scherm inbegrepen | Alleen scherm |
| Met bedieningstablet | Ja |
| Ingebouwde USB-C hub | Ja (aansluiting via 1 enkele USB-C kabel) |
Inhoud
- 86 inch Mimio Display scherm
- 2 stylussen
- Muurbevestiging
- Afstandsbediening
- Voedingskabel
- USB-A naar B-kabel (3 meter)
- HDMI 2.0-kabel
- Installatiehandleiding
- Batterijen
Video
Omschrijving van de Boxlight MimioDisplay 86 inch
Interactief scherm Mimio Display van Boxlight
Het interactieve scherm of interactieve whiteboard Mimio Display 65 inch van Boxlight is een interactief paneel dat speciaal is ontworpen voor onderwijs en educatie.
Ultra HD 4K, de Mimio Display biedt functies van een interactief aanraakbaar whiteboard terwijl het hoge definitie en elegant is. Het Android-systeem stelt u in staat om inhoud te creëren, te delen en vast te leggen. Zo kunt u een afbeelding invoegen, deze naar wens aanpassen, aantekeningen maken onder deze afbeelding, deze handmatige aantekeningen omzetten in getypte tekst (handschriftherkenning)...


Mimio Display
Met een zeer natuurlijke gebruikersinterface kunt u uw vinger, een stylus of uw handpalm gebruiken om op het interactieve scherm te schrijven en te wissen. Zeer intuïtief! Dankzij de contactpunten kunnen tot 10 personen het bord tegelijkertijd gebruiken, wat collaboratief leren bevordert. Dankzij de mirroring kunt u uw inhoud met maximaal 4 apparaten tegelijk delen.
Zeer eenvoudig te gebruiken dankzij de USB-bekabeling, u kunt er ook uw video's op aansluiten via HDMI. Alle instellingen zijn toegankelijk vanaf het scherm.
Met de twee luidsprekers die in het scherm zijn ingebouwd, heeft u geen extra audiosysteem nodig: u kunt bijvoorbeeld direct op het scherm educatieve video's bekijken zonder extra apparatuur.
Met de geïntegreerde Mimio Studio en Ximbus-software creëert u eenvoudig leuke en aantrekkelijke lesmaterialen voor uw klas!
Een muurbeugel is inbegrepen.
Kenmerken van Mimio Display van Boxlight
- Verkrijgbaar in 65, 75 en 86 inch
- Resolutie 4K UHD (3840 x 2160)
- LED-scherm
- Formaat 16:9
- Helderheid 400 cd/m²
- Contrastverhouding 1400:1
- Kijkhoek van 178°
- Infraroodtechnologie
- Aantal contactpunten: 20 punten
- 2 luidsprekers van 15W
- VESA: 75/100
- Besturingssysteem Android 8
- Wi-Fi: Wifi 802.11 a/b/g/n/ac 867Mbps, 2.4 & 5Ghz geïntegreerd, ondersteunt Wi-Fi en hotspotfunctie tegelijkertijd
- Connectiviteit: ingang: HDMI 2.0; OPS; DP 1.2; VGA; YPBPR; AV-in; Audio 3.5
- Connectiviteit: uitgang: HDMI 2.0; AV-out; S/PDIF Optical; Audio 3.5
- Data: Ethernet; RS232-in; Slot OPS; Bluetooth 4.2 en Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac 867 Mbps, 2.4 en 5 Ghz / Wi-Fi hotspot
- Afmetingen: 1995 x 112 x 1206 mm
- Gewicht: 77.4 kg