Sterke punten
- Full HD-scherm 6.3" inch (15.24cm)
- Versterkte behuizing, militaire norm 810G
- Volledig waterdicht: IP69K (water en stof)
- Krachtige batterij: 6580 mAh (draadloos opladen 10W)
- Camerasensoren: 4 sensoren 48MP+16MP groothoek (120°) + 5MP + FLIR-imaging
- Connectiviteit: 4G(LTE)/WIFI/Bluetooth/ NFC / USB-C / Jack 3.5mm
- MediaTek Helio P70 8 cores - 6GB RAM
- Opslag 128GB (uitbreidbaar tot 512 GB)
- Aanpasbare knop: PTT, of snelle toegang tot lamp / foto
- Infraroodsensor voor afstandsbediening
- 168.5 x 81 x 14,8mm - 322 gram
Wat zijn de kenmerken van de Blackview BV9800 Pro ?
Eigenschappen
| OS (besturingssysteem) | Android (Google) |
|---|---|
| Besturingssysteem | Android 9 |
| Voordelen van het model | Thermische visie, IP69K en militaire stevigheidsnorm 810G, groothoekcamera, krachtige batterij |
| Type mobiel | Smartphone |
| Dubbele sim | Ja |
| Waterdicht | Ja |
| Militaire norm MIL-STD-810 | Ja |
| Valbestendigheid | Valbestendig en waterdicht |
| Atex (explosieveilig) | Nee |
| Ingebouwde GPS | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Micro SD | Ja |
| Zaklamp | Ja |
| Foto/video | Ja |
| MP3-speler | Ja |
| Trilfunctie | Ja |
| Portofoon | Nee |
| Berichten | Sms, mms, e-mail |
| Schermgrootte | 6.3 |
| Scherm resolutie | 1080 x 2340 px |
| Wifi | Ja |
| Netwerk | 4G |
| Programmeerbare toetsen | Ja |
| SOS-toets | Nee |
| BIW (alarm in geval van vallen) | Als optie |
| Geïntegreerde barcodelezer | Nee |
| Type batterij | 6850mAh |
| Batterijduur tijdens een gesprek | 27 uur |
| Batterijduur in de slaapstand | 35 dagen |
| Gewicht | 322g |
| Afmetingen | 168.5 x 81 x 14.8 mm |
| Betrouwbaarheidsverklaring | 0.461 W/kg (tête) - 0.959 W/kg (corps) |
Inhoud
- Blackview BV9800 Pro
- Oordopjes
- Beschermfolie
- Snelle gebruiksgids
- Voedingsadapter
- USB-kabel
- USB On The Go (OTG) kabel
Video
Omschrijving van de Blackview BV9800 Pro
Een FLIR-warmtecamera en professionele functies
De Blackview BV9800 pro laat je zien waar de warmte zich bevindt. Naast zijn leuke toepassingen om dieren in de natuur te zien of menselijke warmtebronnen in het donker te identificeren, zal deze FLIR-warmtesensor Lepton een handig professioneel hulpmiddel zijn om twijfel over een luchtlek weg te nemen voordat er verder onderzoek wordt gedaan.
Smartphone voor avonturiers en liefhebbers van outdooractiviteiten, de BV9800 biedt een barometer om de luchtdruk te meten en de hoogte van je wandelingen te kennen dankzij de geïntegreerde hoogtemeter.
De Blackview BV9800 pro is ontworpen om alle praktijken te ondersteunen: volledig water- en stofdicht (beschermingsgraad IP68 en IP69k), voldoet aan de tests van Amerikaanse legerlaboratoria en behaalt de standaard MIL-STD-810G. Zijn versterkte behuizing maakt hem bestand tegen vallen en stoten. Deze robuuste smartphone is getextureerd en combineert elegantie en grip, zelfs met natte handen of handschoenen.
Dankzij de programmeerbare knop kan de Blackview BV9800 Pro worden gebruikt als walkietalkie in combinatie met een speciale app. Deze knop is ideaal geconfigureerd als PTT.

De Blackview BV9800 Pro en zijn prestaties
Uitgerust met de geweldige AI Master-processor Helio P70 Octa Core, 6 Giga DDR4 RAM, levert de Blackview BV9800 pro een kracht die in staat is om multitasking met reactievermogen en vloeiendheid te verwerken. Hoewel hij niet voor dit eerste gebruik is ontworpen, biedt de Blackview BV9800 Pro een zeer aangename game-ervaring op zijn 6.3" HD+ scherm. De 128GB opslag kan tal van apps, video's en foto's bevatten.
48 Megapixels, met deze scherpte legt deze Sony-sensor je foto's vast, aangevuld met een frontcamera met 16MP sensoren en een grote opening voor steeds helderdere selfies en videogesprekken. De opname wordt ondersteund door verbeterde software-intelligentie, om portretten te maken met een opvallende achtergrondonscherpte.
De Blackview BV9800 pro kan deze kracht en al zijn functies meenemen en nuttig zijn voor een lange duur. Zijn zeer autonome batterij van 6580mAh zorgt voor 27 uur continue communicatie, 14 uur videoweergave, 30 uur muziek luisteren en 35 dagen in stand-bymodus. Om de duurzaamheid van de USB-C-poort te verlengen, bevat de Blackview BV9800 Pro draadloos opladen op een inductiepad.
Technische specificaties van de Blackview 9800 Pro
Weerstand
- Water- en stofdicht: IP69k, MIL-STD-810G,
- Behuizing: stevig, metaal
Prestaties
- Besturingssysteem: Android 9 Pie
- Processor: Helio P70 Octa Core 2.1Ghz
- RAM: 6GB DDR4
- Opslag: 128GB (uitbreidbaar met Micro SD-kaart)
- Batterij: 6580 mAh met snelle lading 10.0W, opladen mogelijk via inductie.
Scherm
- Grootte 6.3"
- LCD IPS-paneel
- Resolutie 1080 x 2340 px, Full HD+
- Capacitief 5 punten
Connectiviteit
- 4G LTE / 3G / 2G
- Dual SIM NANO
- WIFI 802.11a/ac/b/g/n/ - Dual band, WIFI-Direct, WIFI-hotspot
- Bluetooth 4.1 + Hotspot
- GPS: A-GPS, Beidou, GLONASS
- USB type C, met USB On the Go-functie
- USB On the Go (De telefoon kan een ander apparaat opladen)
- 3.5 mm audio Jack-connector.
Uitrusting
- Vingerafdruklezer, gezichtsherkenning
- Barometer, kompas, gyroscoop, hartslagsensor, vochtigheidssensor, thermometer.
