LeverkostenVanaf €4,99
Sterke punten
- Thermische sublimatieprint 300 dpi voor een professionele afwerking
- Kleurenscherm LCD en intuïtieve interface voor eenvoudig gebruik
- Kleurenlint YMCKO inbegrepen – Tot 200 kaarten geprint
- Verstelbare lader voor 100 kaarten voor een soepele productie
- USB + Ethernet-verbinding – Eenvoudige netwerkbeveiliging en -deling
- Compatibel met PVC-, magnetische en contactloze kaarten
- CardStudio 2.0 Standaard software – Snel uw badges maken
- Compact zwart en zilver design – Ideaal voor kantoren of recepties
Wat zijn de kenmerken van de Kit ZEBRA ZC300 - Enkelzijdig | USB ?
Eigenschappen
| Soort aanbod | Gebruiksklare verpakking |
|---|---|
| Afdruktechnologie | Termische Sublimatie, Warmteoverdracht |
| Afdrukmodus | Enkelzijdig |
| Visuele veiligheidskenmerken | Met specifieke verbruiksartikelen |
| Kaarttype | Standaard PVC-kaart, Magnetische stripkaarten |
| Kaartmateriaal | PVC, PVC-composiet |
| Kaartformaat | CR80 Standaard (84,6 × 54 mm), CR79 Lijm (83,9 × 51,9) |
| Ondersteunde dikte(s) | 10 mil (0,25mm), 20 mil (0,50mm), 30 mil (0,76mm), 40 mil (1,00mm) |
| Resolutie | 300 dpi |
| Printsnelheid in kleur | 200 (kaarten/uur) |
| Printsnelheid in zwart-wit | 900 (kaarten/uur) |
| Maandelijks gedrukt volume | Meer dan 2000 |
| Laadcapaciteit | 100 kaarten |
| Uitvoertrechter | 100 kaarten |
| Verbinding(en) | USB, RJ45 (Ethernet) |
| Scherm | Kleurenscherm |
| Licentietype | Aanmaken + Importeren / Excel |
| Coderingstype | RFID optioneel, NFC optioneel, MiFare optioneel, Optionele magnetische strip, Chips optioneel |
| Opties | Encoders, Lamineren (module/verbruiksmateriaal vereist) |
| Afmetingen | 258 mm x 157 mm x 383 mm |
| Garantie | 3 jaar |
Inhoud
- 1 ZEBRA ZC300 Enkelzijdig USB
- 1 YMCKO Lint 200 Zijden
- 200 Witte PVC-kaarten
- 1 Voedingsadapter
- 1 USB-C Kabel
- 1 CardStudio 2.0 Standaard Licentie
- CardStudio 2.0 Standaard Downloaden
Video




