Sterke punten
- Ook verkrijgbaar in 10,1 inch versie
- Robuuste en waterdichte tablet (IP65 en MIL-STD-810G)
- Android 5.1 met Mx voor professionele toepassingen
- 8,3 inch scherm
- Intel Quad-core processor 1,33 GHz
- 4G LTE
- Wifi - Bluetooth - NFC
- Geïntegreerde GPS
- 32 GB geheugen uitbreidbaar tot 2 TB met MicroSDXC-kaart
- 8 MP camera met autofocus
- Langdurige Lithium-ion batterij 5.900 mAh
- Vingerafdrukscanner, gyroscoop, bewegingssensor, elektronische kompas
Wat zijn de kenmerken van de Zebra ET55 8,3" Android ?
Eigenschappen
| OS (besturingssysteem) | Android (Google) |
|---|---|
| Schermgrootte | 8,4 inch |
| Scherm resolutie | 1920 x 1200 pixels |
| Beschermingsindex | IP 65 |
| Geïntegreerde barcodelezer | Nee |
| Bluetooth | Ja |
| Wifi | Ja |
| Fototoestellen | Ja |
| MP3-speler | Ja |
| Atex | Nee |
| Batterijduur | Gedurende een gehele werkdag |
| Soorten batterij | Li-Ion 5900 mAh |
| Gewicht | 555 g |
| Afmetingen | 228 x 150 x 12,5 mm (L x H x E) |
| Garantie | 1 jaar |
Inhoud
- ET55 8,3" tablet met Android 5.1
Omschrijving van de Zebra ET55 8,3" Android
Zebra ET55 Versterkte Tablet 8,3" Android
De 8,3-inch versterkte Zebra-tablet is bedoeld voor professioneel gebruik, zowel binnen als buiten. De Zebra ET55 is zeer geschikt voor sectoren zoals industrie, handel en distributie, de publieke sector, enz.
De Zebra ET55-tablet met Android 5.1 in combinatie met Mx (Mobility Extensions, transformeert het Android-systeem in een professioneel besturingssysteem).
Voldoet aan militaire normen MIL-STD-810G, de Zebra ET55 is ook IP65-gecertificeerd om bestand te zijn tegen stof, vallen van 1m op een betonnen vloer en waterspatten. Bovendien is deze versterkte tablet beschermd door Gorilla Corning Glass 3 voor extra duurzaamheid.
Uitgerust met een groot capacitief aanraakscherm van 8,3 inch, biedt deze tablet u optimaal gebruikscomfort, zelfs bij regen of sneeuw. Navigeer naar wens op uw versterkte tablet met uw vinger, handschoenen of een stylus.
De Zebra ET55-tablet heeft een ingebouwde 8MP-camera, ideaal voor het maken van foto's, en een 2MP-frontcamera voor videogesprekken. De resolutie van 1920 x 1200 pixels biedt u een full HD-beeldkwaliteit.


De versterkte Zebra-tablet ontworpen om te voldoen aan de behoeften van professionals
De Zebra ET55-tablet beschikt over professionele functies om de productiviteit van medewerkers te optimaliseren. Gebruik uw versterkte tablet eenvoudig als 1D- en 2D-barcodelezer (optioneel) om codes op mobiele schermen, slecht afgedrukte of beschadigde papieren en NFC-labels vast te leggen.
Ontworpen om lang mee te gaan, biedt deze all-terrain tablet u een batterij van 5.900 mAh waarmee u een hele werkdag kunt doorgaan, gekoppeld aan een Intel quad-core processor voor soepele en snelle navigatie.
Als een echte smartphone zorgt de Zebra ET55 voor compatibiliteit met 4G LTE-netwerken, zodat u altijd verbonden blijft. Ontvang uw e-mails en berichten direct op uw versterkte tablet.

