Sterke punten
- Ook verkrijgbaar in 10,1 inch versie
- Robuuste en waterdichte tablet (IP65 en MIL-STD-810G)
- Android 5.1 met Mx voor professionele toepassingen
- 8,3 inch scherm
- Intel Quad-core processor 1,33 GHz
- Wifi - Bluetooth - NFC
- 1D en 2D barcodescanner
- Ingebouwde GPS
- 32 GB geheugen uitbreidbaar tot 2 TB met MicroSDXC-kaart
- 8 MP camera met autofocus
- Langdurige Lithium-ion batterij 5.900 mAh
- Vingerafdrukscanner, gyroscoop, bewegingssensor, elektronische kompas
Wat zijn de kenmerken van de Zebra ET50 8,3" Android ?
Eigenschappen
| OS (besturingssysteem) | Android (Google) |
|---|---|
| Scherm resolutie | 1920 x 1200 pixels |
| Beschermingsindex | IP 65 |
| Geïntegreerde barcodelezer | Nee |
| Bluetooth | Ja |
| Wifi | Ja |
| Fototoestellen | Ja |
| MP3-speler | Ja |
| Atex | Nee |
| Batterijduur | Gedurende een gehele werkdag |
| Soorten batterij | Li-Ion 5900 mAh |
| Gewicht | 555 g |
| Afmetingen | 228 x 150 x 12,5 mm (L x H x E) |
| Garantie | 1 jaar |
Inhoud
- ET50 8,3" tablet met Android 5.1
Omschrijving van de Zebra ET50 8,3" Android
Versterkte tablet ET50 Zebra 8,3" Android
De versterkte Zebra-tablet van 8,3 inch is bedoeld voor professioneel gebruik zowel binnen als buiten. De Zebra ET50 is zeer praktisch voor sectoren zoals industrie, handel en distributie, de publieke sector, enz.
De Zebra ET50-tablet met Android 5.1 gecombineerd met Mx (Mobility Extensions) transformeert het Android-systeem in een professioneel besturingssysteem.
Conform de militaire normen MIL-STD-810G, is de Zebra ET50 ook gecertificeerd volgens IP65 om bestand te zijn tegen stof, vallen van 1 meter op een betonnen vloer en waterstralen. Bovendien is deze versterkte tablet beschermd door Gorilla Corning Glass 3 voor extra duurzaamheid.
Uitgerust met een groot capacitief aanraakscherm van 8,3 inch, biedt deze tablet u optimaal gebruiksgemak, zelfs bij regen of sneeuw. Navigeer naar wens op uw versterkte tablet met uw vinger, handschoenen of een stylus.
De Zebra ET50-tablet beschikt over een geïntegreerde 8MP-camera, ideaal voor het maken van foto's, en een 2MP-frontcamera voor videogesprekken. De resolutie van 1920 x 1200 pixels biedt u een full HD-beeldkwaliteit.


De versterkte Zebra-tablet ontworpen om aan de behoeften van professionals te voldoen
De Zebra ET50-tablet beschikt over professionele functies om de productiviteit van medewerkers te optimaliseren. Gebruik uw versterkte tablet eenvoudig als 1D- en 2D-barcodelezer om codes op mobiele schermen, slecht afgedrukte of beschadigde papieren en NFC-labels vast te leggen.
Ontworpen om lang mee te gaan, biedt deze all-terrain tablet u een batterij van 5.900 mAh waarmee u een hele werkdag kunt doorkomen, gekoppeld aan een Intel quad-core processor voor soepele en snelle navigatie.
Als een echte smartphone zorgt de Zebra ET50 voor compatibiliteit met het lokale draadloze netwerk (WLAN) in uw pand voor dagelijks professioneel gebruik binnen het bedrijf. Ontvang dus uw e-mails en berichten direct op uw versterkte tablet.

