
Vigicom ATI-401 GPS
De Vigicom ATI-401 GPS is een geval BIW het activeren van een alarm bij verlies van verticaliteit, een val of immobiliteit.
Het activeren van een cascade van oproepen en sms-berichten naar 10 telefoonnummers vooraf geconfigureerd.
Dankzij de elektronische GPS-module kan een alleen werkende persoon buitenshuis worden gelokaliseerd. , weet u precies waar de medewerker zich bevindt die het alarm heeft geactiveerd, zodat u zeer snel kunt ingrijpen.
Voor gebruik met de GPS-module U moet toegang hebben tot internet via een SIM-kaart. voor de overdracht van noodgegevens (spraak + sms + minimaal 100 MB data).
Als het mobiele netwerksignaal binnenshuis slecht is, kan uw Wi-Fi*-configuratie kan de locatie van knop BIW overnemen. Kies hiervoor ons SMART TRACKING-pakket Het omvat een licentie van één jaar voor de MyPTI-interface. en de volledige configuratie van uw sessie. We registreren de MAC-adressen van al uw wifi-toegangspunten voor een nauwkeurige tracking.






