Rondecontroller 6TADEL CR-200
De VigiCom 900J verandert van naam en wordt de 6TADEL CR-200. De CR200 blijft ongewijzigd, het is een ultrarobuuste en knoploze rondecontroller voor beveiligingsagenten. Ontworpen voor intensief gebruik, biedt het een ideale oplossing voor alle soorten omgevingen (beveiliging, bewaking, militaire locaties, maritiem, luchthavens, industriële, olie...).
Volledig waterdicht en bestand tegen vallen tot 2 m hoogte, deze rondecontroller is IP67-gecertificeerd en kan onder alle weersomstandigheden worden gebruikt.
Met de CR-200 (VG900J) beschikt u over een volledig autonome en onderhoudsvrije controller. Het apparaat leest contactloos een onbeperkt aantal "tags" of controlepunten en slaat continu de laatste 30.000 registraties op.
Een registratie omvat de identificatie van de agent, de referentie van het controlepunt en de locatie, de datum en de tijd. De registraties worden direct overgedragen naar de pc via USB. De meegeleverde software maakt het mogelijk om de registraties weer te geven en de rondes te analyseren; het is compatibel met VigiCom MCI-V3 en alle versies van Windows.
De CR200 rondecontroller biedt een ongeëvenaarde prijs-prestatieverhouding tot nu toe. Klaar voor gebruik, wordt het geleverd met alle benodigde elementen voor het opzetten en beheren van een ronde.
