Sterke punten
- Vaste telefoon GSM met SIM-kaartlezer
- Geen vaste lijn vereist
- 4" kleurenscherm LCD
- 10 geheugentoetsen
- Bluetooth
- 3.5 mm jack headsetaansluiting
- 72 beltonen
- Tot 5000 contacten
- SMS
- Handsfree, conferentie, geheimhoudingsfuncties
- Compatibel met alle operators op de markt
- Directe installatie, geen installatie of bekabeling nodig
Wat zijn de kenmerken van de Tecdesk 8800 ?
Eigenschappen
| OS (besturingssysteem) | Eigen |
|---|---|
| Besturingssysteem | Zonder geïntegreerd OS |
| Voordelen van het model | Compatibel met alle operators, ingebouwde oplaadbare batterij, SIM-kaartlezer |
| Type mobiel | Kantoortelefoon (vast) |
| Dubbele sim | Nee |
| Waterdicht | Ja |
| Militaire norm MIL-STD-810 | Nee |
| Atex (explosieveilig) | Nee |
| Ingebouwde GPS | Nee |
| Tracker | Nee |
| Bluetooth | Ja |
| Micro SD | Ja |
| Zaklamp | Nee |
| Foto/video | Nee |
| MP3-speler | Nee |
| Trilfunctie | Nee |
| Portofoon | Nee |
| Radio | Nee |
| Berichten | Sms |
| Schermgrootte | NC |
| Scherm resolutie | NC |
| Wifi | Ja |
| Wifi | Nee |
| Netwerk | 3G |
| Programmeerbare toetsen | Ja |
| SOS-toets | Nee |
| BIW (alarm in geval van vallen) | Nee |
| Geïntegreerde barcodelezer | Nee |
| Frequentie | Quadriband |
| Type batterij | 650 mAh Li- polymer |
| Batterijduur tijdens een gesprek | 3h |
| Batterijduur in de slaapstand | 140h |
| Gewicht | 1400g |
| Afmetingen | 245 x 198 x 59 mm |
| Betrouwbaarheidsverklaring | NC |
| Fabrieksgarantie | 2 jaar |
Inhoud
- Vaste mobiele telefoon Tecdesk 8800
- Ingebouwde oplaadbare 650 mAh Li-Ion batterij
- Netadapter
- Handleiding
Omschrijving van de Tecdesk 8800
Tecdesk 8800: vaste telefoon
Tecdesk 8800 is een GSM-vaste telefoon uitgerust met een SIM-kaartlezer (SIM-kaart niet meegeleverd). Het werkt als een gewone mobiele telefoon: steek uw SIM-kaart erin, voer uw PIN-code in en bel. Al uw contacten zijn beschikbaar.
Tecdesk 8800 beschikt ook over alle functies van een bureautelefoon. Deze vaste mobiele telefoon is namelijk voorzien van een groot kleurenscherm LCD, 10 geheugentoetsen, een telefoonboek voor maximaal 5000 contacten en een oproepgeschiedenis.
Handig, de vaste mobiele telefoon Tecdesk 8800 biedt een jack-aansluiting en Bluetooth-technologie voor het aansluiten van een headset of oortje.
Echte "mobiele" bureautelefoon, de Tecdesk 8800 is compatibel met alle operators op de markt.
Ontdek alle modellen van vaste telefoon met simkaart
Kenmerken Tecdesk 8800:
- SIM-kaartlezer
- Groot verlicht kleurenscherm
- 10 directe toetsen
- Bluetooth
- Handsfree luidspreker
- 3G
- Synchronisatie van telefoonboek/agenda met Microsoft Outlook
- 72 beltonen
- SMS
- Geheimhoudingsfunctie
- Nummerweergave
- Tot 5000 contacten
- Oproepgeschiedenis
- Conferentiefunctie
- Rekenmachine
- Alarm
- Kalender
- Gesprekstijd: 3 uur, standby: 120/140 uur
- 3.5 mm jack headsetaansluiting
- Afmetingen: 245 x 198 x 59 mm
- Gewicht: 1.4 kg
- Batterij: 650 mAh Li-polymeer
- Eenvoudige installatie, geen vaste netwerkaansluiting nodig
- Compatibel met alle operators
- 2 jaar garantie