Sterke punten
- GSM-vaste telefoon met SIM-kaartlezer
- Geen vaste lijn vereist
- Bluetooth
- 2.8" kleurenscherm LCD
- 8 geheugentoetsen
- Handsfree luidspreker
- 3.5mm jack headsetaansluiting
- Ingebouwde oplaadbare batterij
- Compatibel met alle operators
- Directe installatie, geen installatie of bedrading nodig, ideaal voor tijdelijke of vaste locaties (conferentiezalen, beurzen, bouwkantoren.)
Wat zijn de kenmerken van de Tecdesk 3600 ?
Eigenschappen
| OS (besturingssysteem) | Eigen |
|---|---|
| Besturingssysteem | Zonder geïntegreerd OS |
| Voordelen van het model | Compatibel met alle operators, ingebouwde oplaadbare batterij, SIM-kaartlezer |
| Type mobiel | Kantoortelefoon (vast) |
| Dubbele sim | Nee |
| Waterdicht | Ja |
| Militaire norm MIL-STD-810 | Nee |
| Atex (explosieveilig) | Nee |
| Ingebouwde GPS | Nee |
| Tracker | Nee |
| Bluetooth | Ja |
| Micro SD | Ja |
| Zaklamp | Nee |
| Foto/video | Nee |
| MP3-speler | Nee |
| Trilfunctie | Nee |
| Portofoon | Nee |
| Radio | Nee |
| Berichten | Sms |
| Schermgrootte | NC |
| Scherm resolutie | NC |
| Wifi | Ja |
| Wifi | Nee |
| Netwerk | 3G |
| Programmeerbare toetsen | Ja |
| SOS-toets | Nee |
| BIW (alarm in geval van vallen) | Nee |
| Geïntegreerde barcodelezer | Nee |
| Frequentie | Quadriband |
| Type batterij | 650mAh Li- polymer |
| Batterijduur tijdens een gesprek | 3h |
| Batterijduur in de slaapstand | 160h |
| Gewicht | 900 g |
| Afmetingen | 240 x 190 x 40 mm |
| Betrouwbaarheidsverklaring | NC |
| Fabrieksgarantie | 2 jaar |
Inhoud
- Vaste mobiele telefoon Tecdesk 3600
- Oplaadbare batterij 650 mAh Li-Ion
- Netlader
- Handleiding
Omschrijving van de Tecdesk 3600
Tecdesk 3600: professionele bureautelefoon met SIM-kaartlezer
Ontworpen om comfortabel te werken op kantoor, thuis of op een "tijdelijke" locatie (tijdelijke kantoren, bouwplaats, vergaderruimte, etc.), is de Tecdesk 3600 een telefoon uitgerust met een SIM-kaartlezer.
Geen installatie of bekabeling nodig, de installatie is direct: steek een SIM-kaart in, voer uw PIN-code in en bel.
De Tecdesk 3600 is een vaste GSM-telefoon met groot kleurenscherm waarmee u het nummer en de identiteit van de beller kunt weergeven.
De GSM-telefoon Tecdesk 3600 biedt de mogelijkheid om Outlook- of SIM-kaartcontacten te synchroniseren en heeft 8 geheugentoetsen voor meer snelheid.
Hij is ook uitgerust met een conferentiefunctie, een luidspreker voor handsfree gesprekken en een 3,5 mm jack-aansluiting voor het aansluiten van een headset.
Een oproepgeschiedenis en een SMS-functie maken de functionaliteit van deze vaste GSM-telefoon Tecdesk 3600 compleet.
Echte "mobiele" bureautelefoon, de Tecdesk 3600 is compatibel met alle operators op de markt (SIM-kaart niet meegeleverd).
Ontdek alle modellen van vaste telefoon met simkaart
Kenmerken Tecdesk 3600:
- Kleurenscherm
- 8 geheugentoetsen
- SIM-kaartlezer
- Compatibel met alle operators
- 3G
- Handsfree luidspreker
- 3,5 mm headset-aansluiting
- SMS-functie
- Geheimhoudingsfunctie (microfoon uitschakelen)
- Nummerweergave
- Synchronisatie van Microsoft Outlook-contacten/agenda
- Oproepindicator
- 72 beltonen
- Oproepgeschiedenis
- Rekenmachine
- Alarm
- Kalender
- Verstelbare aluminium basis
- Eenvoudige installatie, geen vaste netwerkaansluiting nodig
- Ingebouwde batterij: 650mAh Li-polymeer
- Gesprekstijd: 2/3 uur; standby: 140/160 uur
- Gewicht: 900 g
- Afmetingen: 240 x 190 x 40 mm
- 2 jaar garantie
-