Sterke punten
- Octa-core processor 1,7GHz
- 2 GB RAM
- Gewicht 234 g
- Android 5.1
- PTI valdetectie, immobiliteit, verlies van verticaliteit
- SOS-knop
- Dual SIM
- Waterdichtheid IP68
- Opladen via inductie
- Camera 13MP / 5MP
- Push To Talk
- Temperatuurbereik: -20° / +60°
Wat zijn de kenmerken van de STANLEY S241 ?
Eigenschappen
| OS (besturingssysteem) | Android (Google) |
|---|---|
| Besturingssysteem | Android 5.1 Lollipop |
| Voordelen van het model | PTI, SOS-knop, octa-core processor, dual sim |
| Type mobiel | Smartphone |
| Dubbele sim | Ja |
| Waterdicht | Ja |
| Atex (explosieveilig) | Nee |
| Ingebouwde GPS | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Micro SD | Ja, tot 64 Gb |
| Zaklamp | Ja |
| Foto/video | Ja |
| MP3-speler | Ja |
| Trilfunctie | Ja |
| Portofoon | Ja |
| Radio | Ja |
| Berichten | Sms, mms, e-mail |
| Schermgrootte | 5" / 12,70cm (diagonale) |
| Scherm resolutie | 1920*1080 |
| Wifi | Ja |
| Netwerk | 4G |
| SOS-toets | Nee |
| BIW (alarm in geval van vallen) | Ja |
| Geïntegreerde barcodelezer | Nee |
| Type batterij | 2800 mAh Li-ion |
| Batterijduur tijdens een gesprek | 6H |
| Gewicht | 228g |
| Betrouwbaarheidsverklaring | 0.486 W/kg |
| Fabrieksgarantie | 2 jaar |
Video
Omschrijving van de STANLEY S241
Smartphone PTI 4G octa core STANLEY S241
Smartphone 4G PTI ultraperformant en snel dankzij zijn 8-core processor geklokt op 1,7GHz en 2GB RAM, werkt de Stanley S241 onder Android 5.1.
Hij is uitgerust met een dubbele SIM-poort, ideaal voor gebruikers die twee accounts nodig hebben (zakelijk/privé, lokaal/buitenland), en is perfect geschikt voor professionals in de buitenlucht, bijvoorbeeld op bouwplaatsen.
Uitgerust met een beschermingssysteem voor de geïsoleerde werknemer (PTI) en een SOS-knop, is de Stanley S241 een krachtige, betrouwbare en zeer robuuste telefoon. De S241 detecteert abnormale situaties: verlies van verticaliteit, val, abnormale immobiliteit, en stelt u in staat een noodlijst van 5 nummers op te stellen die in geval van problemen door de PTI worden beheerd.
Met zijn versterkte behuizing, geharde hoeken, water- en stofdichtheid IP68 en zijn grote 5" Gorilla Glass klasse 3 touchscreen, zal de Stanley S241 operationeel zijn in de meest veeleisende omstandigheden.
De Stanley S241 is een ideale smartphone voor werknemers in de bouw, civiele techniek, transport of beveiliging. Hij beschikt over inductietechnologie, waarmee de telefoon draadloos kan worden opgeladen zonder kabels, dankzij een inductielader.
Belangrijkste kenmerken van de STANLEY S241:
● 4G
● Android 5.1
● 2 GB RAM
● SD-kaart tot 64GB
● Dubbele camera 13MP/5MP
● GPS
● Sensoren: druk, licht, versnellingsmeter
● Temperatuurdrempels: -20° / +60°
● Dual SIM
● PTI
● SOS-knop
● IP68 waterdichtheid
● Gorilla Glass 5" Full HD scherm
● Draadloos opladen via inductie