Sterke punten
- Scherm van 27 of 32 inch
- UHD 4K-resolutie
- Verversingssnelheid van 60 Hz
- Gelijktijdige weergaven
- Ruimtebesparing tot 40%
- Reactietijd van 4 GTG
- Verstelbare standaard
- Elegant design
Wat zijn de kenmerken van de Samsung Space Monitor S32R750U ?
Eigenschappen
| Beeldschermtype | Indoor display |
|---|---|
| Schermgrootte | 32 inch (81 cm) |
| Resolutie | 8,3 Mpx - 3840 x 2160 - UHD 4K |
| Formaat | 16/9 |
| Refresh rate | 60 Hz |
| Curved screen | Neen |
| Reactietijd | 4 ms |
| Ingebouwde webcam | Neen |
| Met luidsprekers | Neen |
| Met microfoon(s) | Neen |
| Resolutie (video output) | Zonder camera |
| Verbindingen | Mini Display port, HDMI 2.0 |
| Ingebouwde USB-C hub | Nee |
| VESA | Geen VESA |
Inhoud
- Space Monitor
- Voedingskabel
- HDMI-Y-kabel
- Installatie-cd
- Startgids
Video
Omschrijving van de Samsung Space Monitor S32R750U
Bespaar ruimte met de Space Monitor van Samsung
De Space Monitor van Samsung biedt u tot 40% meer bureauruimte dan een klassieke monitor.
U kunt de Space Monitor van Samsung tegen de muur schuiven om voldoende werkruimte te hebben. U kunt hem ook naar u toe trekken als u dat wilt en daarna weer terugplaatsen.

Handig, de Space Monitor
De armsteun van uw Space Monitor scherm verbergt netjes de enige voedingskabel in de ingebouwde kanalen: uw werkruimte is overzichtelijk en opgeruimd.
De geïntegreerde bevestiging is verstelbaar tot 90 mm, waardoor de installatie van uw Space Monitor kinderspel is! Uw monitor is veilig bevestigd aan oppervlakken van verschillende diktes.
Wat betreft de functies, de Space Monitor heeft multitasking mogelijkheden zoals de PBP-modus (Picture-by-Picture), waarmee u de bronnen van twee verschillende apparaten kunt weergeven zonder verlies van beeldkwaliteit. De PIP-technologie (Picture-in-Picture) maakt het mogelijk om de tweede bron tot 25% te verkleinen, zodat u deze kunt plaatsen waar u wilt. De Samsung Easy Setting Box-technologie maakt het mogelijk om de werkruimte van het scherm tot 6 vensters te verdelen voor optimaal gebruik van uw Space Monitor.
Elegant design van de Space Monitor
Het slanke paneel van de Space Monitor maakt het een ultra-elegant scherm. Zonder rand aan 3 zijden is het discreet, zowel thuis als op het werk.
Het heeft 4 keer meer pixels dan een full HD-scherm en de 4K UHD-beelden zijn ongelooflijk realistisch. U werkt comfortabeler, met meerdere vensters en werkbalken tegelijkertijd geopend, zonder concessies te doen aan de kwaliteit.


De Space Monitor van Samsung, verstelbaar en comfortabel
De voet van de Space Monitor is in hoogte verstelbaar voor eenvoudige positionering, wat uw comfort en efficiëntie vergroot. De aanpassing maakt een positionering tot 213 mm boven het bureau mogelijk.
Het scharnier van de voet van de Space Monitor is flexibel en stevig voor betrouwbare en consistente prestaties. Het ondersteunt meer dan 5000 bewegingen en zorgt voor een nauwkeurige positionering voor dagelijks gebruik.
Kenmerken van de Space Monitor van Samsung
- Scherm van 27 of 32 inch (16:9)
- Resolutie van 3840 x 2160
- VA-paneel
- Helderheid van 250 cd/m²
- Contrast van 2500:1
- Verversingssnelheid van 60hz
- Reactietijd van 4ms
- Kijkhoek van 178/178°
- Functies: Eye Saver-modus, Flicker Free zonder interferentie, Picture-in-picture, Easy Setting Box Software, OS-compatibel, Smart Eco Saving, Off time Plus
- Aansluitingen HDMI 2.0 en mini display port
- Verstelbare voet: 0-213,9 mm
- Kanteling: -5° - 20°
- Gewicht met voet: 7kg
- Afmetingen met voet: 714,5 x 757,2 x 115,5 mm