Samsung S27R650FDU
27" PC-monitor, zonder ingebouwde luidsprekers
SKU
OESAM27650
Garantie 1 jaar
Ref. :
LS27R650FDUXEN
End of life
Dit product is end of life en de productie hiervan is gestopt door de fabrikant
Sterke punten
  • Professioneel 27’’ (69 cm) PC-scherm
  • Resolutie 2 Mpx: Full HD 1920 x 1080
  • Zeer breed 16/9 formaat
  • Plat LED-scherm (IPS)
  • Beeldfrequentie 75Hz, verbeterde vloeiendheid
  • Geïntegreerde USB HUB (4 USB-poorten)
  • Vermindering van blauw licht en flikkeringen
  • Hoogte- en kantelverstelling. Portretmodus verticale weergave.
Samsung S27R650FDU verticaal scherm
Wat zijn de kenmerken van de Samsung S27R650FDU ?
Eigenschappen
Eigenschappen
Beeldschermtype Indoor display
Schermgrootte 27 inch (69 cm)
Resolutie 2,1 Mpx - 1920 x 1080 - Full HD
Formaat 16/9
Refresh rate 75 Hz
Curved screen Neen
Reactietijd 5 ms
Ingebouwde webcam Neen
Met luidsprekers Neen
Met microfoon(s) Neen
Resolutie (video output) Zonder camera
Ingebouwde USB-C hub Nee
VESA Geen VESA
Inhoud
  • Samsung S27R650FDU
  • HDMI-kabel
  • SuperSpeed USB-kabel
  • Installatie-cd
Omschrijving van de Samsung S27R650FDU
Samsung S27R650, de elegantie van een pc-monitor om mee te werken.
De specificaties die we waarderen zijn:
Samsung S27R650FDU perfect dubbel scherm
Brede hoek van 178° en Full HD-resolutie, ideaal alleen of in team.
  • Een Full HD 1920x1080 resolutie met een verbeterde verversingssnelheid (75 Hz)
  • Contrastverhouding van 1000:1
  • Een LED-achtergrondverlichting paneel, geavanceerde IPS-technologie voor een brede kijkhoek.
Beeldkwaliteit samsung IPS
Vermindering van blauw licht: omdat u de hele dag voor een scherm zit.
blauw licht filter op samsung pro scherm
Samsung S27R650FDU positie aanpassing
De praktische kenmerken van de Samsung S27R650FDU
Aansluitingen: 1xHDMI / 1xDP / 1xVGA / 1 audio-uitgang jack 3.5 / 1 audio-ingang jack 3.5
USB HUB: 1xUSB-B / 2xUSB 2.0 / 1xUSB 3.0
Afmetingen: 473.8 x 539.4 x 200.5 mm