Sterke punten
- FHD+ 6,3 inch scherm (15,24 cm)
- Valbestendigheid 1,5 m op grond MIL810G
- Ultra waterdicht: IP68 (water en stof)
- Batterij: Li-Ion 4050 mAh (snelladen 15W)
- Camerasensoren: 25MP en 8MP (groothoek 123°) / 13MP aan de voorkant
- Poorten: Micro SD/ Nano Sim / Jack 3,5 mm / USB type-C
- Connectiviteit: 4G(LTE) /Bluetooth 5(LE)/ WIFI(5ac)/ GPS/NFC
- Persoonlijke gegevensbeveiliging: SAMSUNG KNOX-technologie
- Processor: Exynos9611 8 cores - RAM 4GB
- Opslag 64GB (uitbreidbaar tot 512GB)
- 15,9 cm x 7,6 cm x 0,9 cm / gewicht 218 g
Wat zijn de kenmerken van de Samsung Galaxy Xcover Pro ?
Eigenschappen
| OS (besturingssysteem) | Android (Google) |
|---|---|
| Besturingssysteem | Android 9 |
| Voordelen van het model | verwijderbare batterij, Samsung Knox-bescherming, Gorilla Glass 5-scherm, IP68 |
| Type mobiel | Smartphone |
| Dubbele sim | Ja |
| Waterdicht | Ja |
| Militaire norm MIL-STD-810 | Ja |
| Valbestendigheid | Valbestendig en waterdicht |
| Atex (explosieveilig) | Nee |
| Ingebouwde GPS | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Micro SD | Ja, tot 512 Gb |
| Zaklamp | Ja |
| Foto/video | Ja |
| MP3-speler | Ja |
| Trilfunctie | Ja |
| Portofoon | Ja |
| Radio | Ja |
| Berichten | Sms, mms, e-mail |
| Schermgrootte | 6.3" |
| Scherm resolutie | 2340 x 1080 Full HD+ |
| Wifi | Ja |
| Wifi | Ja |
| Netwerk | 4G |
| Programmeerbare toetsen | Ja |
| SOS-toets | Ja |
| BIW (alarm in geval van vallen) | Nee |
| Geïntegreerde barcodelezer | Nee |
| Type batterij | 4050mAh |
| Batterijduur tijdens een gesprek | 1740 minuten |
| Gewicht | 218g |
| Afmetingen | 76.7 x 9.9 x 159.9 |
| Fabrieksgarantie | 2 jaar |
Inhoud
- Samsung Galaxy Xcover Pro
- Voedingsadapter
Omschrijving van de Samsung Galaxy Xcover Pro
Samsung Galaxy Xcover Pro: robuust en praktisch dankzij zijn 2 programmeerbare knoppen
Met zijn hoogwaardige uitstraling en versterkte behuizing combineert de Galaxy Xcover Pro stijl en robuustheid. Start snel je favoriete apps met behulp van de twee knoppen aan de zijkanten: camera en video, push-to-talk knop voor walkie-talkie apps, verlichting, SOS-knop…
Bovendien herintroduceert Samsung, in tegenstelling tot veel telefoons op de markt, de mogelijkheid om de batterij te verwijderen en te vervangen. Met zijn capaciteit van 4050mAh gaat de Samsung Xcover Pro lang mee voordat hij moet worden opgeladen.
Professionele smartphone die waterdicht en bestand is tegen ruige omstandigheden
Met zijn maximale waterdichtheidsindex IP68 en de militaire norm MIL-STD 810G kan de Samsung Galaxy Xcover Pro je vergezellen in de meest veeleisende avonturen, of gewoon langer meegaan voor dagelijks intensief gebruik in het veld.
Schokabsorberend en bestand tegen vallen, stofdicht en waterdicht, je hoeft niet bang te zijn om je onverwoestbare Samsung Galaxy Xcover Pro overal te gebruiken.
Een prachtig 6,3" Full HD-scherm, met ultradunne randen.
Het Infinity-scherm van 6,3" en zijn FHD+ resolutie biedt gebruiksgemak en een prettige weergave van je video- en fotocontent wanneer je op expeditie bent, aan het werk of thuis.
De gevoelige touch reageert perfect en biedt een goede ervaring bij langdurig gebruik van je apps. Het scherm is ook compatibel met gebruik van handschoenen en natte handen.
Samsung Knox-technologie, het sterke punt van het Koreaanse merk
Dankzij zijn multi-layer systeem is je telefoon beveiligd tegen bedreigingen van schadelijke apps. Je gegevens zijn in realtime beschermd.
Technische specificaties van de Samsung Galaxy Xcover Pro
Weerstand en beveiliging.
- Militaire norm MIL-STD 810G
- Water- en stofdicht met IP68-index
- Scherm met Corning Gorilla Glass 5
Kracht
- Samsung Exynos 96.11 Octa-Core 2.3 GHz processor – 64 bits
- RAM 4GB
- Opslag 64GB
Camera
- Achter 25 megapixel – f/1.7 met autofocus
- Achtercamera 8MP – f/2.2 dieptefocus, Groothoek 123°
- Voorcamera 13MP f/2.0
- Video-opname in 1080p (1920x1080) bij 30 fps, 720p (1280 x 720) bij 240 fps, slow-motion 1280x720 bij 480 fps
- Digitale zoom x4
Scherm
- Grootte: 6,3’’
- Resolutie 2340 x 1080 pixels, Full HD+
- Randloos
Connectiviteit
- 4G (LTE) / WIFI / Bluetooth 5.0 / NFC / ANT+
- Geolocatie: GPS, Glonass, BeiDou, Galileo
- Aansluitingen: 3,5 mm audio jack / USB-C poort
- SIM-kaartformaat: Micro, dubbele sleuf.