Sterke punten
- Professioneel 32'' (81 cm) PC-scherm
- Resolutie 8,3 Mpx: UHD 3840 x 2160 4K
- Standaardformaat 16/9
- Verversingssnelheid van 60HZ
- Plat LED-scherm (VA)
- Geïntegreerde USB-hub (4 USB-poorten)
- Vermindering van blauw licht en flikkeringen
- Kantelverstelling.
Wat zijn de kenmerken van de Samsung F32TU870VR ?
Eigenschappen
| Beeldschermtype | Indoor display |
|---|---|
| Schermgrootte | 32 inch (81 cm) |
| Resolutie | 2,1 Mpx - 1920 x 1080 - Full HD |
| Formaat | 16/9 |
| Refresh rate | 60 Hz |
| Curved screen | Neen |
| Reactietijd | 8 ms |
| Ingebouwde webcam | Neen |
| Met luidsprekers | Neen |
| Met microfoon(s) | Neen |
| Resolutie (video output) | Zonder camera |
| Verbindingen | USB 2.0, USB-C, RJ45, DisplayPort, HDMI 2.0, Thunderbolt 3, Jack 3.5 mm |
| Ingebouwde USB-C hub | Nee |
| VESA | 75 x 75 |
Inhoud
- Samsung F32TU870VR-scherm
- HDMI-kabel
- Thunderbolt 3-kabel (USB-C)
Omschrijving van de Samsung F32TU870VR
Samsung F32TU870VR, een groot scherm met Thunderbolt 3-aansluiting
Dit grote 32" Samsung-scherm biedt een 4K UHD-resolutie van 3840 x 2160.
De helderheid van 250cd/m² en het contrast van 2500:1 zorgen voor een uitstekende visuele ervaring. Zowel om te werken als om te genieten van alle multimediacontent.
Een van de sterke punten van de Samsung F32TU870VR is dat het aantal kabels op het bureau wordt geminimaliseerd. De Thunderbolt 3-aansluiting maakt het mogelijk om het scherm op de computer aan te sluiten voor een betere 4K-snelheid dan een HDMI-poort.
Wanneer het scherm is aangesloten op de notebook, verzorgt het ook de voeding (tot 100W). Zeer handig voor Flex-Office of gedeelde werkstations waar de gebruiker geen kabels hoeft aan te sluiten.
De dubbele Thunderbolt 3-poort van de Samsung F32TU87VR maakt het dus mogelijk om het scherm aan te sluiten op de computer of notebook die is uitgerust met dit type aansluiting EN om een tweede scherm in het netwerk aan te sluiten.
Wat gebruikscomfort betreft, is de Samsung F32TU87VR volledig in hoogte verstelbaar, draaibaar en heeft het een rotatie in portretmodus (90° weergave).
