Samsung LF27T450FQU
27" PC-monitor, zonder ingebouwde luidsprekers
SKU
OESAMF27T45
Ref. :
LF27T450FQRXEN
End of life
Dit product is end of life en de productie hiervan is gestopt door de fabrikant
Sterke punten
  • Professionele 27" (69cm) PC-monitor
  • Resolutie 2 Mpx: Full HD 1920 x 1080
  • Standaardformaat 16/9
  • Platte LED (IPS) monitor
  • Beeldfrequentie 75Hz, verbeterde vloeiendheid
  • Ingebouwde USB-hub (2 USB-poorten)
  • Vermindering van blauw licht en flikkeringen
  • Hoogte- en kantelverstelling. Portretmodus voor verticale weergave.
Samsung F27T450FQU - vooraanzicht 90°
Wat zijn de kenmerken van de Samsung LF27T450FQU ?
Eigenschappen
Eigenschappen
Beeldschermtype Indoor display
Schermgrootte 27 inch (69 cm)
Resolutie 2,1 Mpx - 1920 x 1080 - Full HD
Formaat 16/9
Refresh rate 75 Hz
Curved screen Neen
Reactietijd 5 ms
Ingebouwde webcam Neen
Met luidsprekers Neen
Met microfoon(s) Neen
Resolutie (video output) Zonder camera
Verbindingen USB 2.0, DisplayPort, HDMI, Jack 3.5 mm
Ingebouwde USB-C hub Nee
VESA 100 x 100
Inhoud
  • Samsung LF27T450FQUXEN monitor
  • HDMI-kabel 1,50m
  • Voedingskabel
  • Installatie-cd
Omschrijving van de Samsung LF27T450FQU
Bureaubladmonitor Samsung F27T450F
Voor een optimale werkhouding kan hij in hoogte worden versteld, gekanteld en gedraaid.
Ontworpen om zonder vermoeidheid op het scherm te werken, beschikt hij over technologieën voor het verminderen van blauw licht (Eye Saver) en flikkeringen (Flicker Free en 75Hz-weergave).