Samsung C49RG90SSU
49" gebogen PC-scherm, QLED, met ingebouwde luidsprekers
SKU
OEMSAMC49RG90
Garantie 3 jaar
Ref. :
LC49RG90SSPXEN
End of life
Dit product is end of life en de productie hiervan is gestopt door de fabrikant
Sterke punten
  • Professioneel 49'' (124 cm) PC-scherm
  • Resolutie 7,4 Mpx: UWQHD 5120 x 1440
  • Zeer breed formaat 32/9
  • Ingebogen QLED (VA) scherm (1800 R)
  • Beeldfrequentie 120Hz, zeer vloeiend
  • Ingebouwde KVM-switch: 2 gelijktijdige bronnen (PAP)
  • Vermindering van blauw licht en flikkeringen
  • Hoogte- en kantelverstelling.
Samsung C49RG90SSU achterkant
Wat zijn de kenmerken van de Samsung C49RG90SSU ?
Eigenschappen
Eigenschappen
Beeldschermtype Indoor display
Schermgrootte 49 inch (124 cm)
Resolutie 7,4 Mpx - 5120 x 1440
Formaat 32/9
Refresh rate 120 Hz
Curved screen Ja
Reactietijd 5 ms
Ingebouwde webcam Neen
Met luidsprekers Ja, frontale luidsprekers (ingebouwd)
Met microfoon(s) Neen
Resolutie (video output) Zonder camera
Verbindingen USB 3.0, DisplayPort, HDMI 2.0, Jack 3.5 mm
Ingebouwde USB-C hub Nee
VESA 100 x 100
Inhoud
  • Samsung C49RG90SSU scherm
  • HDMI-kabel 1,50m
  • Voedingskabel
Omschrijving van de Samsung C49RG90SSU
Samsung C49RG90SSU
scherm C49RG90SSU
samsung kvm
Optimale comfort: dubbel scherm en volledig verstelbaar
De verversingssnelheid van 120Hz vermindert oogvermoeidheid dankzij een ultrasnelle scanning, wat zorgt voor soepelere venster- en muisbewegingen die minder vermoeiend zijn aan het einde van de dag.