Sterke punten
- Professioneel 34'' (86 cm) PC-scherm
- Resolutie 5 Mpx: 3440 x 1440
- Breedbeeldformaat 21/9
- Ingebogen TFT (VA) scherm (1800 R)
- Beeldfrequentie 100Hz, verbeterde vloeiendheid
- Geïntegreerde USB-hub (4 USB-poorten)
- Vermindering van blauw licht en flikkeringen
- Hoogte- en kantelverstelling
Wat zijn de kenmerken van de Samsung C34J791 ?
Eigenschappen
| Beeldschermtype | Indoor display |
|---|---|
| Schermgrootte | 34 inch (86 cm) |
| Resolutie | 5,0 Mpx - 3440 x 1440 |
| Formaat | 21/9 |
| Refresh rate | 100 Hz |
| Curved screen | Ja |
| Reactietijd | 4 ms |
| Ingebouwde webcam | Neen |
| Met luidsprekers | Neen |
| Met microfoon(s) | Neen |
| Resolutie (video output) | Zonder camera |
| Verbindingen | USB, USB 2.0, USB 3.0, DisplayPort, HDMI, Thunderbolt 3, Jack 3.5 mm |
| Ingebouwde USB-C hub | Nee |
| VESA | Geen VESA |
Inhoud
- Samsung C34J791 scherm
- HDMI-kabel van 1,5 m
- USB-kabel
- Thunderbolt 3-kabel
- Installatie-cd
- Snelle installatiehandleiding
Omschrijving van de Samsung C34J791
De Samsung C34J791-monitor
Het professionele scherm C34J791 is een 34 inch ultrabrede 21:9 gebogen monitor. Deze breedte biedt u de benodigde werkruimte, efficiënt en comfortabel. Geen dubbele schermconfiguratie meer nodig met de C34J791.
De 1500R kromming komt overeen met de natuurlijke kromming van het oog voor een meeslepende en comfortabele ervaring. Zo wordt uw oogvermoeidheid verminderd.
De PBP (picture-by-picture) functie maakt het mogelijk om twee verschillende bronnen gelijktijdig op het scherm weer te geven, zonder verlies van beeldkwaliteit. Picture-in-Picture (PIP) maakt het mogelijk om de tweede bron tot 25% van het scherm te verkleinen.


De C34J791
De Quantum Dot technologie dekt tot 125% van het RGB-spectrum, waardoor veel meer tinten zichtbaar zijn dan bij een conventioneel scherm. De kleuren zijn helder, nauwkeurig en natuurlijk. Bovendien zorgt het 3000:1 contrast voor diepere zwarttinten, heldere witten en rijke kleuren.
Ook geschikt voor gamers, de Samsung C34J791 heeft de AMD FreeSync modus die de verversingssnelheden (100 Hz) synchroniseert, waardoor scheuren en haperingen worden verminderd en een soepelere overgang van het ene beeld naar het andere wordt geboden.
Dankzij de dubbele Thunderbolt 3 connectiviteit kunt u uw PC of MAC aansluiten. Hiermee kunt u ook gegevens en videosignalen overdragen met snelheden tot 40 Gbps (8x sneller dan USB 3.0). Het maakt ook het opladen van uw verschillende apparaten mogelijk.
Met ingebouwde 7 watt stereoluidsprekers heeft u geen extra luidsprekers meer nodig, u wordt ondergedompeld in uw wereld.
Kenmerken van de C34J791
- 34 inch scherm
- Resolutie van 3440 x 1080
- Verhouding van 21:9
- Helderheid van 300 cd/m²
- Contrast van 3000:1
- Verversingssnelheid van 100 Hz
- Reactietijd van 4 ms
- Hoek van 178/178°
- Aansluitingen Display Port, HDMI 2.0, USB, Thunderbolt 3
- Kantelbaarheid: -2° - +22°
- Gewicht met voet: 7,7 kg
- Afmetingen met voet: 808,7 x 516 x 309,4 mm