Sterke punten
- Professioneel 34'' (86 cm) PC-scherm
- Resolutie 5 Mpx: 3440 x 1440
- Zeer breed formaat 21/9
- Ingebogen LED-scherm (VA) (1800 R)
- Beeldfrequentie 100Hz, verbeterde vloeiendheid
- Geïntegreerde USB-hub (4 USB-poorten)
- Vermindering van blauw licht en flikkeringen
- Hoogte- en kantelverstelling.
Wat zijn de kenmerken van de Samsung C34H890WGU ?
Eigenschappen
| Beeldschermtype | Indoor display |
|---|---|
| Schermgrootte | 34 inch (86 cm) |
| Resolutie | 5,0 Mpx - 3440 x 1440 |
| Formaat | 21/9 |
| Refresh rate | 100 Hz |
| Curved screen | Ja |
| Reactietijd | 4 ms |
| Ingebouwde webcam | Neen |
| Met luidsprekers | Neen |
| Resolutie (video output) | Zonder camera |
| Verbindingen | USB 3.0, USB-C, DisplayPort, HDMI, Jack 3.5 mm |
| Ingebouwde USB-C hub | Nee |
| VESA | Geen VESA |
Inhoud
- Samsung C34H890WGU
- Snelstartgids
- Voedingskabel
- DisplayPort-kabel
- HDMI-kabel
- USB-C-kabel
- CD-ROM
Omschrijving van de Samsung C34H890WGU
Samsung C34H890WGU, een hoog en breed scherm voor werkcomfort
De Samsung C34H890WGU biedt een breedbeeldweergave in 21/9 formaat. Hiermee kunt u op twee aparte vensters werken alsof u twee 24-inch schermen heeft.
De specificaties die wij waarderen zijn :
- De dunne randen die perfect passen in de werkomgeving. Gegarandeerde onderdompeling die de concentratie bevordert.
- De Full HD-resolutie en de verversingssnelheid van 100 Hz. Verminderde oogvermoeidheid, plezier om te werken op een kwaliteitsweergave.

Groot formaat 21/9 voor het volledig lezen van tabellen en vensters
De Samsung C34H890WGU is perfect voor intensief gebruik voor alle beroepen die vereisen dat alle informatie op het scherm zichtbaar is.
- Een Full HD 1920x1080 resolutie met een verbeterde verversingssnelheid (100 Hz)
- Contrastverhouding van 3000:1
- Een LED-achtergrondverlichting paneel, zeer responsieve geavanceerde VA-technologie (responstijd = 4 ms)
- Picture in Picture vensterindeling (beeld-in-beeld die parallel werken op twee informatiebronnen mogelijk maakt). Evenals PAP (beeld natuurlijk naast elkaar geplaatst om een dubbel scherm te simuleren).

Gebogen scherm: betere concentratiecapaciteit.
De SAMSUNG C34H890WGU is ideaal in een lawaaierige omgeving of in een open kantoor: de gebruiker blijft geconcentreerd in zijn werkgebied zonder afgeleid te worden door de beweging van collega's in zijn perifere zicht.
Met zijn 1800R curve blijft het beeld natuurlijk en aangenaam om naar te kijken.


De praktische kenmerken van de SAMSUNG C34H890WGU.
Aansluitingen: 1xHDMI / 1xDP / 1 audio-uitgang jack 3.5
USB HUB: 1xUSB-A 3.0 / 1xUSB 3.0
Afmetingen: 538.9 x 811.4 x 298.9 mm
Gewicht: 6.3 kg
Positie-instelling: Van -5° naar voren tot +24° naar achteren , in hoogte (13.5cm), 30° op horizontale as naar rechts of links