Samsung C34H890WGU
34" PC-monitor, gebogen, zonder ingebouwde luidsprekers
SKU
OESAMC34890
Garantie 1 jaar
Ref. :
LC34H890WGRXEN
End of life
Dit product is end of life en de productie hiervan is gestopt door de fabrikant
Sterke punten
  • Professioneel 34'' (86 cm) PC-scherm
  • Resolutie 5 Mpx: 3440 x 1440
  • Zeer breed formaat 21/9
  • Ingebogen LED-scherm (VA) (1800 R)
  • Beeldfrequentie 100Hz, verbeterde vloeiendheid
  • Geïntegreerde USB-hub (4 USB-poorten)
  • Vermindering van blauw licht en flikkeringen
  • Hoogte- en kantelverstelling.
Samsung C34H890WGU
Wat zijn de kenmerken van de Samsung C34H890WGU ?
Eigenschappen
Eigenschappen
Beeldschermtype Indoor display
Schermgrootte 34 inch (86 cm)
Resolutie 5,0 Mpx - 3440 x 1440
Formaat 21/9
Refresh rate 100 Hz
Curved screen Ja
Reactietijd 4 ms
Ingebouwde webcam Neen
Met luidsprekers Neen
Resolutie (video output) Zonder camera
Verbindingen USB 3.0, USB-C, DisplayPort, HDMI, Jack 3.5 mm
Ingebouwde USB-C hub Nee
VESA Geen VESA
Inhoud
  • Samsung C34H890WGU
  • Snelstartgids
  • Voedingskabel
  • DisplayPort-kabel
  • HDMI-kabel
  • USB-C-kabel
  • CD-ROM
Omschrijving van de Samsung C34H890WGU
Samsung C34H890WGU, een hoog en breed scherm voor werkcomfort
De specificaties die wij waarderen zijn :
  • De Full HD-resolutie en de verversingssnelheid van 100 Hz. Verminderde oogvermoeidheid, plezier om te werken op een kwaliteitsweergave.
Samsung CH34H890U gebogen
Groot formaat 21/9 voor het volledig lezen van tabellen en vensters
  • Een Full HD 1920x1080 resolutie met een verbeterde verversingssnelheid (100 Hz)
  • Contrastverhouding van 3000:1
Beeldkwaliteit samsung
Gebogen scherm: betere concentratiecapaciteit.
Met zijn 1800R curve blijft het beeld natuurlijk en aangenaam om naar te kijken.
scherm ideaal voor concentratie
Samsung CH34H890 met zeer dunne rand
De praktische kenmerken van de SAMSUNG C34H890WGU.
Aansluitingen: 1xHDMI / 1xDP / 1 audio-uitgang jack 3.5
USB HUB: 1xUSB-A 3.0 / 1xUSB 3.0
Afmetingen: 538.9 x 811.4 x 298.9 mm