Samsung C32T550FDU
32" gebogen PC-monitor, met ingebouwde luidsprekers
SKU
OESAMC32T550FDU
Garantie 3 jaar
Ref. :
LC32T550FDRXEN
End of life
Dit product is end of life en de productie hiervan is gestopt door de fabrikant
Sterke punten
  • Professionele 32’’ (81 cm) PC-monitor
  • Resolutie 2 Mpx: Full HD 1920 x 1080
  • Zeer breed 16/9 formaat
  • Gebogen LED-scherm (VA) (1000 R)
  • Beeldfrequentie 75Hz, zeer vloeiend
  • Zonder USB-poort
  • Vermindering van blauw licht en flikkeringen
  • Verstelbare kanteling.
Samsung
Wat zijn de kenmerken van de Samsung C32T550FDU ?
Eigenschappen
Eigenschappen
Beeldschermtype Indoor display
Schermgrootte 32 inch (81 cm)
Resolutie 2,1 Mpx - 1920 x 1080 - Full HD
Formaat 16/9
Refresh rate 75 Hz
Curved screen Ja
Reactietijd 4 ms
Ingebouwde webcam Neen
Met luidsprekers Ja, frontale luidsprekers (ingebouwd)
Met microfoon(s) Neen
Resolutie (video output) Zonder camera
Verbindingen DisplayPort, HDMI, VGA, Jack 3.5 mm
Ingebouwde USB-C hub Nee
VESA 200 x 200
Inhoud
  • Samsung C32T550FDU
  • HDMI-kabel van 1,5 m
  • Installatie-cd
Omschrijving van de Samsung C32T550FDU
De Samsung C32T550FDU-monitor
De AMD FreeSync-technologie is ideaal, vooral voor gamers. Het synchroniseert de verversingssnelheden (75 Hz) om tearing en beeldvertragingen te minimaliseren. Het resultaat is een vloeiende weergave voor ononderbroken kijkplezier. Het scherm heeft ook een Spelmodus.
De C32T550FDU
Met de drievoudige interface HDMI, VGA en Display Port kunt u al uw favoriete apparaten aansluiten. Ingebouwde luidsprekers van 5W zorgen voor een betere onderdompeling, zonder dat extra luidsprekers nodig zijn.
Kenmerken van de C32T550FDU
  • 32-inch scherm
  • Resolutie van 1920 x 1080
  • Helderheid van 250 cd/m²
  • Contrast van 3000:1
  • Verversingssnelheid van 75 Hz
  • Reactietijd van 4 ms
  • Hoek van 178/178°
  • Connectiviteit VGA, Display Port, HDMI, Jack 3.5
  • Kanteling: -2° - +22°
  • Gewicht met voet: 6,4 kg
  • Afmetingen met voet: 708,8 x 514,4 x 271,7 mm