Sterke punten
- Gaming-scherm 27 inch (60 cm)
- Full HD-resolutie 1920x1080 (240Hz)
- Landschapsweergave (16/9)
- Synchronisatie NVidia G-Sync
- Responstijd: 4 ms
- 2 HDMI-ingangen (1.4), 1 Display Port-ingang
- Vermindering van blauw licht (Eye Saver) en flikkeringen (Flicker Free)
- Helderheid: 300 cd/m²
Wat zijn de kenmerken van de Samsung C27RG50FQU ?
Eigenschappen
| Beeldschermtype | Indoor display |
|---|---|
| Schermgrootte | 27 inch (69 cm) |
| Resolutie | 2,1 Mpx - 1920 x 1080 - Full HD |
| Formaat | 16/9 |
| Refresh rate | 60 Hz |
| Curved screen | Neen |
| Reactietijd | 1 ms |
| Ingebouwde webcam | Neen |
| Met luidsprekers | Neen |
| Resolutie (video output) | Zonder camera |
| Verbindingen | DisplayPort, HDMI, Jack 3.5 mm |
| Ingebouwde USB-C hub | Nee |
| VESA | Geen VESA |
Inhoud
- Samsung C27RG50FQU scherm
- voedingskabel
Omschrijving van de Samsung C27RG50FQU
Gaming Monitor Samsung C27RG50FQU
Het Samsung C27RG50FQU gaming scherm is ontworpen voor entertainment en in het bijzonder voor gaming! Met een 27 inch gebogen VA-paneel met een kromming van 1500R biedt het een prachtige Full HD 1920x1080 resolutie en zorgt het voor een spectaculaire onderdompeling in de actie op het scherm.
Met een verversingssnelheid van 240 Hz en een responstijd van 4 ms, kan de gamer rekenen op optimale vloeiendheid. De Samsung C27RG50FQU is verbonden met het merk NVIDIA dankzij de Nvidia G-Sync technologie, die zorgt voor een goede coördinatie tussen de grafische processor (GPU) en de verversing van deze gaming monitor.
Naast zijn ontwerp dat echt gericht is op videogames, is deze monitor ook een zeer goed hulpmiddel voor kantoorwerk. Zijn formaat biedt een goed werkcomfort en een verzorgd visueel uiterlijk, zelfs in een open kantoorruimte. Een belangrijk detail is dat de C27RG50FQU is uitgerust met een anti-reflecterend paneel, ideaal voor elke positie.
Ontworpen voor intensief gebruik, bevat het een anti-blauwlichtmodus en de Flicker-Free technologie om flikkeringen te verminderen die vermoeidheid van de ogen en afleiding veroorzaken. Er is een hele lijst met zeer nuttige modi, zowel voor gaming als voor werkgebruik:
Film Modus, FPS Modus, RTS Modus, Eye Saver Modus, Off Timer Plus, Lage Invoervertraging, Super Arena Gaming UX, Schermgrootte Optimalisatie, Verversingssnelheid Optimalisatie, RPG Modus, AOS Modus.
Belangrijkste kenmerken van de Samsung C2RG50FQU:
- Schermgrootte: 26.9 inch
- Beeldverhouding: 16/9
- Paneeltype: VA-paneel (MVA, PVA)
- Paneelvorm: gebogen (kromming 1500R)
- LCD-technologie: VA
- Maximale resolutie: 1920 x 1080 pixels
- Helderheid: 300 cd/m²
- Contrast: 3000 /1
- Responstijd: 4 ms
- Kijkhoek (horizontaal): 178 graden
- Kijkhoek (verticaal): 178 graden
- Mat/anti-reflecterend paneel: Ja
- Synchronisatie optimalisatie: NVIDIA G-SYNC
- Verticale verversingssnelheid: 240 Hz
- Flicker-Free anti-flikkering: Ja
- Anti-blauwlicht: Ja
- Hoek kanteling omhoog: 15 graden
- Hoek kanteling omlaag: 2 graden
- Video-ingangen: 1 X DisplayPort Vrouwelijk, 2 X HDMI Vrouwelijk
- Audio-uitgangen: 1 X Line OUT (Jack 3.5mm Vrouwelijk)
- Afmetingen: 61.66 cm x 25.05 cm x 47.23 cm
- Gewicht: 4.6 kg
