Samsung C27RG50FQU
27'' LCD-gamingscherm voor gaming en kantoorwerk, gebogen scherm
SKU
OEMSAMC27RG50
Garantie 1 jaar
Ref. :
LC27RG50FQUXDU
End of life
Dit product is end of life en de productie hiervan is gestopt door de fabrikant
Sterke punten
  • Gaming-scherm 27 inch (60 cm)
  • Full HD-resolutie 1920x1080 (240Hz)
  • Landschapsweergave (16/9)
  • Synchronisatie NVidia G-Sync
  • Responstijd: 4 ms
  • 2 HDMI-ingangen (1.4), 1 Display Port-ingang
  • Vermindering van blauw licht (Eye Saver) en flikkeringen (Flicker Free)
  • Helderheid: 300 cd/m²
Samsung C27RG50FQU aansluitingen
Wat zijn de kenmerken van de Samsung C27RG50FQU ?
Eigenschappen
Eigenschappen
Beeldschermtype Indoor display
Schermgrootte 27 inch (69 cm)
Resolutie 2,1 Mpx - 1920 x 1080 - Full HD
Formaat 16/9
Refresh rate 60 Hz
Curved screen Neen
Reactietijd 1 ms
Ingebouwde webcam Neen
Met luidsprekers Neen
Resolutie (video output) Zonder camera
Verbindingen DisplayPort, HDMI, Jack 3.5 mm
Ingebouwde USB-C hub Nee
VESA Geen VESA
Inhoud
  • Samsung C27RG50FQU scherm
  • voedingskabel
Omschrijving van de Samsung C27RG50FQU
Gaming Monitor Samsung C27RG50FQU
Het Samsung C27RG50FQU gaming scherm is ontworpen voor entertainment en in het bijzonder voor gaming! Met een 27 inch gebogen VA-paneel met een kromming van 1500R biedt het een prachtige Full HD 1920x1080 resolutie en zorgt het voor een spectaculaire onderdompeling in de actie op het scherm.
Met een verversingssnelheid van 240 Hz en een responstijd van 4 ms, kan de gamer rekenen op optimale vloeiendheid. De Samsung C27RG50FQU is verbonden met het merk NVIDIA dankzij de Nvidia G-Sync technologie, die zorgt voor een goede coördinatie tussen de grafische processor (GPU) en de verversing van deze gaming monitor.
Belangrijkste kenmerken van de Samsung C2RG50FQU:
  • Schermgrootte: 26.9 inch
  • Beeldverhouding: 16/9
  • Paneeltype: VA-paneel (MVA, PVA)
  • Paneelvorm: gebogen (kromming 1500R)
  • LCD-technologie: VA
  • Maximale resolutie: 1920 x 1080 pixels
  • Helderheid: 300 cd/m²
  • Contrast: 3000 /1
  • Responstijd: 4 ms
  • Kijkhoek (horizontaal): 178 graden
  • Kijkhoek (verticaal): 178 graden
  • Mat/anti-reflecterend paneel: Ja
  • Synchronisatie optimalisatie: NVIDIA G-SYNC
  • Verticale verversingssnelheid: 240 Hz
  • Flicker-Free anti-flikkering: Ja
  • Anti-blauwlicht: Ja
  • Hoek kanteling omhoog: 15 graden
  • Hoek kanteling omlaag: 2 graden
  • Video-ingangen: 1 X DisplayPort Vrouwelijk, 2 X HDMI Vrouwelijk
  • Audio-uitgangen: 1 X Line OUT (Jack 3.5mm Vrouwelijk)